Energia i słodycz cukru

Opublikowany przez Andrzej Nowak o August 16, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

Rynek Bull Commodity rozpoczął się w drugim kwartale ubiegłego roku, jak globalna pandemia ważyła na rynkach we wszystkich klasach aktywów. Płynność banku centralnego, niskie stopy procentowe i bodziec rządowy stabilizował gospodarkę i doprowadziły do ​​stopniowego wzrostu inflacji w ciągu ostatniego roku.

Dolar amerykański jest walutą rezerwową na świecie dla gospodarki światowej. Jako duży odsetek towarów, takich jak złoto i olej, są wycenione w walucie rezerwowej, inne kraje muszą posiadać tę walutę, aby zapłacić za te towary. To samo stoiska dla towarów rolnych, takich jak kawa, bawełna, kakao i cukier. Wszystkie te towary korzystają z dolara jako ceny benchmarku. Cukier, który stał się zszywką żywnością, ponieważ rosnącą ludność światowa wymaga więcej i więcej z nich, jest nie tylko używana jako środek słodzący do żywności i napojów – stał się również głównym składnikiem biopaliw. Otwarcie gospodarki coraz częściej wspierają ceny, Ponieważ łańcuchy dostaw coraz częściej otwierają się.

Cukier, codziennie przekroczył 202010 r. Peak (15.87) Nie wydaje się, aby byki nie ma żadnej znaczącej przeszkody dla byków o przeniesieniu ceny wyższej. Po 1 roku składnik aktywów uformował nowy wysoki na 18.89 w lutym 2021 r. I od tego czasu cena poprawiła się i utworzyła korekta fali , aby osiągnąć 14.65. W kwietniu 2021 r. Cena zwróciła się do złamanej ścieżki w ciągu 14.65, osiągnęła nowy 4 rok wysoko i nadal kieruje się na północ. Obsługa się rajd będziesz skierować do szczytu 2017 r. 21.46. Na minusie, rezystancja przy 14.65 , która jest teraz wsparcie posiadające korektę cen. Wszystkie wskaźniki techniczne są w rytmie dodatnich i przez miesiąc sierpnia, składnik aktywów przeniósł się o 9%.

Kliknij tutaj , aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

ADY PHANGESTU

Market Analyst

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani należy uważać za zawierające, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zapawaby w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie poprzednich wykonania nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z wszelkich inwestycji dokonanych na podstawie informacji zawartych w niniejszym komunikacie. Niniejszy komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej wcześniejszej pisemnej zgody.

.