Sezon zarobków: Prologis, Inc

Opublikowany przez Andrzej Nowak o January 22, 2023 Zobacz wszystkie posty autorów

Prologis, Inc. (PLD.S) jest jednym z największych na świecie funduszy inwestycyjnych produkcyjnych i inwestycyjnych, inwestując w kalifornijskie zakłady logistyczne. Firma ma kapitalizację 112,52 mld . Oczekuje się, że firma zgłosi zarobki w czwartym kwartale podatkowym kończącym się grudnia 2022 r. W środę, 18 stycznia przed otwarciem rynku.

Prologis BPA Źródło: NASDAQ Zacks Pozycje Ranga Prologis #3 (Hold) w dolnej pozycji 21% #198/251 Trustu Inwestycji w nieruchomości (REIT) – Equity Trust i inne przemysł. EPS 1,21 $ jest w tym raporcie (tak samo jak w przypadku NASDAQ ) z ESP o 0,55%, co oznacza wzrost o rok o 8,04% . Oczekiwany jest zysk 1,41 mld , co byłoby wzrostem o 31,50% r/y .

Szacunek nie ma zmian w dół i 1 rewizja w górę w ciągu ostatnich 60 dni. PLD ma stosunek P/E 21,91 i stosunek PEG 2,53. Firma zgłosiła wyniki powyżej szacunków 19 razy z ostatnich 20 raportów, jedyne ujemne w lipcu 2022 r.

W ostatnim kwartale firma zgłosiła EPS 1,73 USD i przychody w wysokości 1,15 mld USD.

Zgłoszone źródło sprzedaży i prognozy PLD: CNN dla roku podatkowego 2022, Konsensus PLD na FFO na akcję wynosi 5,13 USD, co wzrosłaby o 23,6% rok do roku w wysokości 4,76 mld USD. Oczekuje się, że podstawowe FFO na akcję wyniesie 5,12- 5,14 $ , średnie obłożenie 97,25%-97,75% i skuteczny margines operacyjny 8,50%-8,75%.

Czynniki do rozważenia

Brak popytu wśród globalnej presji ekonomicznej i ścisłych warunków rynkowych prawdopodobnie wpłynie na pewne czynniki firmy. Można jednak zobaczyć wzrost zarobków i funduszy Operacje na akcję.

Prologis jest gotowy skorzystać z tego korzystnego trendu, ponieważ kategoria aktywów jest atrakcyjna i istnieje boom rozwojowy na wielu rynkach, ponieważ ma możliwość zapewnienia nowoczesnych obiektów logistycznych na strategicznych składowiskach.

PLD mogło ustanowić korzystne podstawy poprzez zróżnicowane oferty klientów i silną działalność inwestycyjną w doniesieniowym kwartale, gdy globalne łańcuchy dostaw zmieniają się w celu szybszej zgodności i odporności. Ponadto Prologis ma silny bilans, który podsycał swoje wysiłki wzrostowe. Jako lider rynku ta przemysłowa grupa inwestycyjna nieruchomości ma możliwość pozyskiwania kapitału przy korzystnych stopach procentowych.

Q4 Nowe dostawy pozostały wysokie, z 437,6 tysiąc metrów kwadratowych produktów przemysłowych kończących budowę, rosnące konkurencję, ponieważ popyt został przekroczony przez drugi kwartał z rzędu, a także co roku. Z drugiej strony

stopa bezrobocia spadła do 3,5% w grudniu, podczas gdy wskaźnik pustostanów przemysłowych wzrósł o 0,2% z poprzedniego kwartału do 3,3%. W danym okresie prawdopodobne jest, że jego siła finansowa została utrzymana przez kapitał obrotowy.

Pomimo faktu, że czynsze wzrosły w 2022 r., Wykazały umiar w ostatnim semestrze. Podczas gdy średnia stawka czynszu przemysłowego wzrosła +1,0% do 29,07 USD za metr kwadratowy, wzrosła +18,6% rok do roku. Według CWK oznaczało to najsilniejszy rok w historii rocznego wzrostu stawki czynszu.

Oczekuje się, że struktura kosztów i ekspansji firmy oparta na przejęciach i rozwoju zapewnią pęd w górnej linii. Z innych wiadomości, Britishvolt podobno współpracował z Prologis w celu zbudowania nowego centrum technologii o wartości 200 milionów funtów w West Midlands.

Analiza techniczna – Prologis D1 – 120,99 USD

Prologis IS W 61,8% odcieniu FIB za USD 123,25 jego ostatniego niedźwiedzia rozpoczęło się w sierpniu, które zostało oznaczone od 138,86 98,00 . Cena testuje obecnie również wysoką strefę grudniową w wysokości USD 123,66 bez przełamania jej jeszcze, ale utrzymującym poziom psychologiczny 120,00 .

W przypadku korzystnego wyniku mogliśmy zobaczyć, jak cena przewyższa tę strefę, w której się znajduje, i przetestować maksimum 12 września za 130,61 , które pokrywają się z FIBO 78,6% ( 130,12 ) i Poziom psychologiczny 130,00 . Jeśli przełamie powyżej tego poziomu, prawdopodobnie zobaczymy go do obecnego wysokiego obszaru poniżej $ 140,00 .

W przypadku negatywnego wyniku można zobaczyć, jak cena spadnie poniżej poziomu psychologicznego 120,00 do obecnego wsparcia 110,00 poniżej SMA 20 okresów D1 po 115.170 , a jeśli ten poziom zostanie zepsuty na niski obszar 98,00 na poziomie psychologicznym i 100,00 Kluczowe wsparcie.

ADX wynosi 23,80 z +DI przy 30,31 i -DI na 12,86, co oznacza, że ​​wycofanie, a następnie brak trendu po upadku. Jednak najnowsza zmiana +DI może oznaczać początek trendu wzrostowego, jeśli utrzymuje się powyżej -DI, ​​a ADX pęknie powyżej i utrzymuje linię 25,00 napędzaną ceną.

#prologis D1

Kliknij tutaj, aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Aldo W. Zapien.

Analityk rynku

Zastrzeżenie: Materiał ten jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa wyłącznie do celów informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych. Nic w tym Komunikacja zawiera lub powinna być uważana za zawierającą poradę inwestycyjną lub zalecenie inwestycyjne lub nagabywanie w celu zakupu lub sprzedaży dowolnego instrumentu finansowego. Wszystkie podane informacje są zebrane z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszych wyników nie są gwarancją ani wiarygodnym wskaźnikiem przyszłych wyników. Użytkownicy potwierdzają, że każda inwestycja w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju wiąże się z wysokim poziomem ryzyka, za które użytkownicy ponoszą wyłącznie odpowiedzialność i odpowiedzialne. Nie zakładamy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach zawartych w tej komunikacji. Ta komunikacja nie może być powielana ani dalej dystrybuowana bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.