Cena złota 21-25 czerwca 2021

Opublikowany przez Andrzej Nowak o August 16, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

XaUUSD, Outlook H1 +

Środek Spotkanie FOMC i konferencja prasowa, której nastąpiły, były w kontraście Starka do ostatniego miesiąca. Wcześniej krzesło Fed Powell uspokoił obawy inwestorów, nalegając bank centralny, nie ma powodu, aby zmienić kierunek polityki, po “rozmowie o rozmowie o zwężaniu” w jakimś przyszłym punkcie i wykresy Dot wracają do 2023 z 2024 r. W piątek, FomC Bullard członka wzmocnił ponad jastrzębskich tonów i oczekuje, że stopy procentowe zostaną podniesione już w przyszłym roku i znacznie szybciej niż na rynku obecnie oczekuje. Ceny Gold spadły w tym tygodniu pod zagrożeniem wyższych stóp procentowych. XaUUSD spadł -6.05 % w zeszłym tygodniu. Gold Investors jadą na wyższych podwyżkach inflacji w ciągu ostatnich trzech miesięcy, które sprawiły, że złoty blask.

Inflacja napędzana kosztami jest tylko jednym komponentem całkowitego obrazu inflacyjnego i wielu klasycznych historii, takich jak powtórzyć W kółko, ponieważ wiele towarów znacznie się znacznie odpoczywało w ostatnich dniach do epickich sprzedawców, ale podlegająca podstawowa siła cen jest nadal na miejscu.

Powiązany artykuł: Emas Dan Perak Tidak Terhindar Dii Gelombang Kejut FOMC

Poziomy techniczne

Sygnał, który wspiera wzrost ceny XaUUSD w przyszłym tygodniu jest trendą. Jeśli trendline się trzyma, odbicie ponownie pojawi się wśród strefy OS z ekstremalnego RSI na wykresie INTRADAY. Odwołanie opcji wzmacniania złota nastąpi, jeśli trendowa zostanie podzielona na minusy; Potwierdziłoby to dalszy spadek z najbliższym celem marca niski w 1615 (poziom 50,0% F od wyciągnięcia 1160.22.2075.08).

Xauusd, H4. miesięczny wykres cenowy może wywołać dłuższy czas sprzedaży sygnał, jeśli na koniec miesiąca cena zamknie się poniżej ceny otwarcia , tworząc w ten sposób niedźwiedziowy wzór pochłaniający jako formację odwrócenia. Jednak historia jest oczywiście jeszcze nie koniec, pośród dynamiki wzrostu ciepłej inflacji i rozprzestrzeniania się znacznie bardziej zjadliwego wariantu wirusa.

XaUUSD, D1. Wsparcie pochodzi z trendu w górę w pobliżu poziomu cen 1723.63 (78,6% fr) i niski poprzedniego podwójnego dna w 1677,82 . Spadek ceny poniżej tych 2 poziomów wsparcia potwierdziłoby znacznie głębszy spadek. Postępowa średnia cena jest niższa niż 200-dniowa ema z walidacją batonów AO poniżej linii neutralnej. Dopóki utrzymuje wsparcie 1677,82, tendencja nadal wskazuje do góry.

XaUUSD, H1

z technicznego punktu widzenia, licznik rentowności USDINDEX i obligacji. W rezultacie zaczęliśmy widzieć odwrócenie trendu cen złotych w małym ramowym ramie H1, w którym MacD podniósł i przekroczył linię sygnałową, ale pozostał poniżej Linia 0 z upartym wzorem rozbieżności. RSI przesunął się z strefy wyprzedawcy do strefy neutralnej (44,5). Ogólnie rzecz biorąc, ceny pozostają w potencjale zarówno w krótkich ramach czasowych, jak i ramach średniej części, gdzie cena wciąż utknęła w kanale poniżej MA50 (i MACD poniżej linii 0) z pierwszym wsparciem w 1760 niskiego obszaru . I odwrotnie, jeśli cena jest w stanie przebić się przez górną linię kanałów, a MA50 wznosi się pierwszy odporność, będzie na piątkowej wysokiej obszarze na poziomie psychologicznym 1800 .

Oczekuje się, że ceny Gold mogą poruszać się w wąskim zakresie wzdłuż górnej części wsporczej i oporu, ponieważ nie ma ważnych informacji na temat kalendarza gospodarczego.

Kliknij tutaj , aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

ADY Phangestu & Chayut Vachirathanakit

Analitycy rynkowe – Urzędy edukacyjne HF – Indonezja i Tajlandia

Zastrzeżenie: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani należy uważać za zawierające, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zapawaby w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie poprzednich wykonania nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z wszelkich inwestycji dokonanych na podstawie informacji zawartych w niniejszym komunikacie. Niniejszy komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej wcześniejszej pisemnej zgody.

.