Złote wyzwania 1760 USD

Opublikowany przez Andrzej Nowak o August 19, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

Złoto nadal walczy, popychając cenę wyższą. Pomimo niewielkiej słabości dolara amerykańskiego po opublikowaniu danych CPI, które dały pokój z bykami złotymi, nadal walczy o przerwę powyżej $ 1760.

XAUUSD, H1 – Cena złota odzyskała prawie cały spadek w tym tygodniu, ale jest nadal pod presją z rentowności obligacji. 10-letni Skarb Państwa pozostał ustalony na 1,35%, podczas gdy nastroje rynkowe mogło pchać amerykański rynek akcji do nowego całego tygodnia w tym tygodniu. Jest to częściowo z powodu przekazywania rachunku za infrastrukturę $ 1 bilion w USA w tym tygodniu.

Jeśli chodzi o dolar amerykański , był niższy w środę, ponieważ lipca szybkość inflacji spadła do 0,5% m / m od 0,9% widocznego w czerwcu. Tymczasem roczna stopa inflacji została niezmieniona na 5,4%, powyżej 5,3% oczekiwanego przez rynek i najwyższy poziom w ciągu 13 lat, powodując, że USDIndex spadnie z wielu miesięcy Ponownie do poniżej 93,00 ponownie.

Jednak po aktywności sprzedaży w ostatni poniedziałek, złoty handel na rynku spadł w tym tygodniu. W ramach czasowych H1 cena znajduje się w wąskich ramach boków i rozpoczął się wycofanie się z oporu kluczowego 1.760,00, podczas gdy MACD przesuwa się w kierunku linii 0, prezentując kontrast między ceną a pędem wskaźnika. Oznacza to trend o wzrośnym wzorcu 11011. Wzór , który może prowadzić do spadku cen złota do końca tygodnia. Pierwsze wsparcie jest wczoraj niskie przy r. 170.00 , a następnie w 17.720.00, , podczas gdy wtedy, gdy przerwy cenowe powyżej 1.760.00, Następny opór będzie na 200 godzinach SMA w 1 775.00.

Aktualne warunki sentymentu są stosunkowo mieszane , podczas gdy płynność rynku jest nieznacznie zmniejszona po Wakacje letnie, spowolnienie rynku z tytułu wariantu Delta Covid-19 obaw i ścisłych działań egzekucyjnych przez rząd chiński w sprawach rozporządzenia finansowego, z których wszystkie mogą dać złoty pokój do wzmocnienia. Nie oczekuje się, że kluczowe dane zostaną opublikowane na sesji Londynu lub sesji Nowej Jorku.

Kliknij Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Chayut Vachirathanakit i TUNAS ISHAK AL-IRSYAD Market Analyst – HF Biuro Edukacyjne – Tajlandia i Malezja

Zastrzeżenie: Ten materiał jest ogólny Marketing komunikacja tylko do celów informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani powinien być uważany za zawierający, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zaproszenie do celów zakupu lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie poprzednich wykonania nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji w oparciu o informacje dostarczone w niniejszym komunikacie. Niniejszy komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej wcześniejszej pisemnej zgody.

.