Omicron: Rynek koncentruje się na jednej | Forexlive.

Opublikowany przez Andrzej Nowak o December 28, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

Widzieliśmy wystarczająco dużo danych Guzik Adama czwartek, 16/12/2021 | 17:55 GMT-0 16/12/2021 | 17:55 GMT-0 0 Istnieją wszystkie rodzaje liczb i badań dziennie na Omicron, ale widziałem wystarczająco dużo, aby być pewni siebie w dwóch rzeczach:

Jest znacznie bardziej przekazywalny niż jakikolwiek inny wariant, który nie jest tak ciężki, choć jak bardzo Pozostaje widoczne w tym momencie, wygląda na to, że praktycznie wszyscy będą narażeni na to, a numery sprawy trafi na rekordy prawie wszędzie. Może to być trudna jazda dla wszystkich, a w większości krajów będzie krawężniki wirusa w większości krajów z nieuniknionym wpływem na wzrost.

Wszystko, co powiedzieli, jest jedna rzecz, którą rynek koncentruje się na roku i myślę, że to wszystko ma znaczenie: w ciągu sześciu miesięcy Omicron zrobi. Rozprzestrzeni się tak daleko i szeroko przez ten punkt, że będzie się płomienny, prawdopodobnie wcześniej.

Czy to mogłoby być w czymś innym? Na pewno. Ale jest lepszy Szansa zwiększy immunitet wszystkich, dzięki czemu przyszłe fale mniej szkodliwe.

Rynek wykazał niezwykłą zdolność do przeglądania szorstkiej łatki i tak się stanie jeszcze raz, bez względu na to, jak zła ta fala dostaje.

Więc stos w transakcje ryzyka? Nie jestem taki pewien. Wyceny nie są tanie w akcje, a stawki idą. Jesteśmy również niebezpiecznie blisko końca roku, a także martwię się o sprzedaż w wysokiej flying technologii na początku 2022 r. Z przyczyn podatkowych.

Przeważnie chociaż martwię się o Chiny. Zasady wokół Covid i Omicron są tam różne. Jest praktycznie zerowa immunitet naturalna, a szczepionka Sinovac może nie działać przeciwko Omicronowi. Ponadto istnieje poważne ryzyko poważnych blokad, które okaleczają gospodarkę krajową i globalne łańcuchy dostaw.

Reklama – Kontynuuj czytanie poniżej