Eurjpy: Poziom cen, aby uważać

Opublikowany przez Andrzej Nowak o December 29, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

Prognoza wzrostu Japonii została podniesiona do 3,2% na rok obrotowy 2022 z 2,2% realnej prognozy wzrostu PKB widzianej w przeglądzie w połowie roku w lipcu, pomógł na rekordowy dodatkowy budżet bodźcy zatwierdzony przez Parlament w tym tygodniu. Będzie to najszybszy wzrost od czasu fiskalnego 2010, gdy gospodarka wzrosła o 3,3% po globalnym kryzysie finansowym. Oczekuje się, że wydatki bodźców

osiąga PKB o 1,5% tego roku fiskalnego i 3,6% następnego fiskalnego. Rząd obniżył prognozę na prawdziwy PKB w Japonii do 2,6% w obecnym roku obrotowym, który zakończył się w marcu od 3,7%, ponieważ przedłużone ograniczenia pandemicznego i chipów COVID-19 waży odzyskiwania.

Gospodarki Japonii, na świecie trzecia co do wielkości, doświadczył rocznego skurczu 3,6% w kwartale lipca-września po odrodzeniu przypadków Covid-19, ograniczając konsumpcję prywatną, która stanowi ponad połowę PKB.¹

USDJPY Zgromadzony + 0,04% Wczoraj do 3½ tygodnia wysoko jak popyt Safe-Haven na Yen został ograniczony, po zamknięciu wskaźnika Nikkei w Japonii zamknięte + 0,16% wyższe. Jen również podsieci w środę po minucie protokołu Października BOJ stwierdził, że słabość jena miała pozytywny wpływ na ogólną gospodarkę. Tymczasem jen osłabił się wczoraj wczoraj o 0,4%, kontynuując ruch wzrostowy przez 3 dni.

EURJPY, H4

Aktywa jest obecnie handlowym poniżej poziomu rezystancji 129.63 , zdobywając 0,2% w sesji azjatyckiej. Technicznie przerwę poziomu oporu przyniosłoby odchylenie do góry na poziomie 50,0% ( 130.40 ). Jednakże, tak długo, jak utrzymuje się opór, składnik aktywów prawdopodobnie ponownie skonsoliduje w zakresie związanego. I przerwa wsparcia w 127,37 potwierdzi kontynuację fali korekcyjnej dla ruchu do minusu Na poziomie cen 126.00 . Ogólnie rzeczowe aktywa są prawdopodobnie skonsolidowane, wczorajsze zyski napędzane presją inflacyjną w Europie, które uniosły 10-letnich niemieckich obligacji rentowności do 3½ tygodnia -0,269%. Francja Nov PPI wzrosła o mocy + 17,4% r / r, największy zysk, ponieważ seria danych rozpoczęła się w 1996 r. Jastrzębkie komentarze EBC w środę wspierały również EUR po EBC Rada Rady Rehn, powiedział EBC “odpowiedział”, jeśli wznosi się inflację High.

¹) https://www.reuters.com/

Kliknij tutaj , aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

ADY PHANGESTU

Market analityk

Kliknij tutaj Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa dla informacji Tylko cele i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani nie powinien być uważany za zawierający, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zaawansowanie w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszej wydajności nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzuje się pewnym stopniem niepewności i że wszelkie inwestycje tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach podanych w niniejszym komunikacie. Ten komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej pisemnej zgody.

.