Poprawił swoje nastawienie do poprawy swojej firmy

Opublikowany przez Andrzej Nowak o March 1, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Joseph Gillingham to operacja drzewa, sadzenie drzew i usuwanie drzew, specjalista. Jest właścicielem opieki drzewa dziedzictwa w Toronto, Kanadzie i zdobył 20 000 $ Granta od Jobber. Jobber to oprogramowanie, które pomaga firmom serwisowym ze szacowaniem, cytowaniem, fakturą i zapłatą.

W tej dyskusji z RAMON Ray, Mały ekspert biznesowy i założycielem Smarthustle.com, rozpakują, co potrzeba, aby rozpocząć i rozwijać firmę.

Omawiają, jak ważne jest zapewnienie, właścicielowi firmy, są psychicznie i emocjonalnie dopasowanie do prowadzenia firmy. Posłuchaj nasza podcast tutaj lub poniżej.

Smart Hustle Small Business Podcast · Musiał lepiej, aby lepiej działać

taktyki sukcesu biznesu

dziedzictwa opieki drzewa ma wiele rzeczy. To była podróż i nie nastąpiła na noc. Jednak kilka rzeczy Józef ma rację powinieneś dążyć do:

Bądź wysoki w rankingach wyszukiwania Google, w szczególności w poszukiwaniu lokalnych, jeśli jesteś lokalnym usługodawcą Dużo dobrych zdjęć i świetnej strony wykorzystującej moc Facebooka i witryn takich jak Houzz, gdzie ludzie szukają WSZYSTKIE RZECZY DZIAŁANIE DZIAŁANIA MIEJSCA MIEJSCA DZIAŁANIA Blog Regularnie

Joseph powiedział, że chociaż rozpoczął swój biznes Internet i nie miał nawet telefonu komórkowego, gdy się rozpoczął, zrobił najlepiej, aby wykorzystać online Marketing, ponieważ jest dojrzany i uprawiany.

[Smart Hustle Resources -How A Choinki Business Wzroń]

Biznes to podróż

Właściciele firm nie wiedzą wszystkiego. Dowiedzieć się, że dowiedzieć się, że ważne jest uzyskanie pomocy. Jednak

, jak mówi Marie Forleo w swojej książce imiennik, “wszystko jest wyrażone”.

Możemy Wynajmuj eksperta i uzyskać pomoc od innych. Jednak wcześnie musisz się nauczyć wielu rzeczy samodzielnie. Jak twoja firma rośnie i dojrzewa, możesz zatrudnić pomoc. Rozumiem, że często nie masz pieniędzy, aby uzyskać pomoc, ponieważ zaczynasz. W porządku.

Twoje życie osobiste wpływa na Twoją firmę

, jeśli twoje życie osobiste jest przestronne, to trudno będzie zbudować firmę.

Józef cierpiał na bycie trzeźwymi i innymi uzależnieniami. Dopóki nie posortował życia, z pomocą swojej żony, nie miał sukcesu.

Posiadanie zespołu jest tak ważne. Jednak nie możesz prowadzić innych i bądź wielkim “bossem”, jeśli twoje życie osobiste nie jest wyrównane.

Czy interesy Właściwy sposób

Ważne jest, aby zrobić wszystko przez książkę, być legalne. Zapłać podatki i Don ‘ t fezy i miej nadzieję, że wszystko się skończy.

Część zapewnienia, że ​​jesteś biznesem porusza się we właściwym kierunku, jest zrozumienie, że możesz to zrobić.

Józef, odnoszący się do “The Emeyth” Michaela Gerber, wspaniałą książkę, która przedstawia ścieżkę małego sukcesu biznesowego.

Zaliczył Jobber, który przekształcił swoją firmę i pomogło mu zorganizować jego działalność.

Idzie z pickupa Do kwitnącej działalności nie jest łatwe, ale Józef to zrobił.

musiał “naprawić” i być lepszym człowiekiem, z pomocą jego żony. Musiał również robić taktyczne rzeczy sukcesu biznesowego, takie jak marketing i prowadzący jego zespół.

[Smart Hustle Resources – zbuduj wspólnotę i sprzedaż następuje]

, tworząc kwitnącą firmę

Jednym z wyzwań Józef doświadczył, w jego drodze do sukcesu biznesowego, rozpoczynając drugą firmę i rozprzestrzeniając się zbyt cienko .

Robi W pociągu metra z nieszczelnym piłą łańcuchową i przyczyniają przyczepy Uhaul, aby odebrać pędzel, jest to, jak pierwszy się rozpoczął Józef. Start jest często brudny i wyzwanie i jest to wykonalne.

części sukcesu Józefa używa Jobber. Wyjaśnił, jak to jest narzędzie oprogramowania, które pozwala umieścić wszystko w porządku i zaplanować zadania.

Wykorzystał dużo telefonów i musi ręcznie zapamiętać rzeczy. Ale teraz, dzięki Jobber, wszystkie szczegóły dotyczące klienta (lub przyszłego klienta) Trosce, które musi uruchomić swoją firmę, jest w jednym miejscu.

Nie ma przeciążenia poznawczego podczas korzystania z oprogramowania, aby pomóc Ci zarządzać codziennymi potrzebami i przyszłym wzrostem Twojej firmy.

Jeśli jesteś w biznesie, aby mieć tylko pracę dla “dzisiaj”, jesteś krótki widzony. Zamiast tego “zbuduj firmę poza tobą”

[Smart Hustle Resources – znajdując cel w swojej pracy, podczas gdy rozwijasz swoje Side Hustle]

Jak mieć świetną kulturę firmy?

Posiadanie personelu, który najlepiej reprezentuje Twoją firmę, zwłaszcza gdy nie jesteś tam, jest tak ważny. Jak to robi Józef?

Oferuje 4 dni tygodni pracy, płaci najlepiej, ma tydzień w lato i ogólnie, samochód drzewa dziedzictwa jest atrakcyjnym miejscem do pracy.

Od zabawnych dni treningowych, duża przyjęcie świąteczne i ufając swoim menedżerom, Józef odblokował klucze do rozwijania udanego biznesu.

Post poprawił jego nastawienie do poprawy swojej firmy pojawił się najpierw na smarthustle.com.

.