Rynki Oglądaj Ukraina Standoff

Opublikowany przez Andrzej Nowak o February 27, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Prezydent Rosyjski uznał Donieck i Luhansk jako niezależne podmioty. Jest to przeniesienie, które ma utorować drogę dla Rosji, aby uczynić każdy ruch w okolicy, jest wsparcie dla niezależnego regionu, a nie inwazji na Ukrainę. Do tej pory odpowiedź z Zachodu jest niejasna, ale UE wspomniane sankcje byłyby na stole, jeśli te regiony zostały uznane. Putin zaprzeczył również, że spotkałby się z prezydentem Biden, szczytem, ​​który był wątpliwy, ponieważ był warunkowy, bez żadnych działań z Rosji.

Ogłoszenie Putina Utorowało drogę Rosji do otwarcia wysyła żołnierzy i broń do długotrwałego konfliktu wżel ukraińskich siłami z buntami z buntami Moskwy.

Stany Zjednoczone oczekuje, że rosyjscy żołnierze mogły wkrótce przejść do Donbas, starszy urzędnik nas znający najnowszą inteligencję. Plan USA i Wielkiej Brytanii do nałożenia sankcji wobec Rosji, z kilkoma innymi krajami mówiąc poniedziałek Zrób to samo, w tym Japonia, Australia i Litwa. Ambasador Ukrainy do ONZ powiedział na pospiesznie zorganizowany wściekły Rady Bezpieczeństwa ONZ wczoraj, że decyzja o uznaniu regionów Pro-Moskwy była “nielegalna i nieślubna”.

US 200111 -1.8 ( US100 -1.8 % i USA500 -1,2% niższa). GER30 gołąb -2.07%, podczas gdy UK100 upuścił -0,39% . Rosyjski benchmark moex krodyował -10.5%. USD był stabilny i złoty – tradycyjna przystawka w trybie stacjonarnym – przechowała rubel. Złoto Zgromadzony do testowania $ 1914 , podczas gdy Ceny Oil spadły z powrotem z sesji wzloty, ale pozostają znacznie wyższe w ciągu dnia, w 94.67. Europejski futures kapitałowych rzucić ponad 1,5%. DLA PÓŹNIEJ WIELKIEGO, ALE pozostają podwyższone. Treasuries wspiął się, biorąc US 10-letnią wydajność poniżej 1,90% .

European Open – 10 marca Lokalna przyszłość Bund wynosi 49 kleszczy, a my futures w USA są przewyższające jako inwestorzy głowy dla bezpieczeństwa, zachowując bliskie oko na rozwijającą się sytuację na Wschodniej Ukrainie. Wydanie między Zachodem a Rosją utrzyma presję na rynkach akcji, które już sprzedawane wczoraj i są ustawione na poprawność jeszcze dzisiaj. Futures Dax i FTSE mają obecnie odpowiednio -1.1% i -0,7%, podczas gdy spadek -1,977% spadek NASDAQ prowadzi nas na nas futures. Na rynkach FX Yen był wspierany przez bezpieczne przepływy, a USDJPY spadła do 114,68. EUR i GBP sprzedawane, pozostawiając EURUSD na 1.1304 i kabla o 1,3586. Ceny ropy naftowej spadły z wysokich sesji, Ale pozostają znacząco wyższe w ciągu dnia, z WTI w ciągu 94,67 USD w tej chwili.

Dzisiaj napięcia – Ukraina pozostaną w centrum uwagi i prawdopodobnie overshadow Kalendarz, który obejmuje niemieckie odczyty IFO, a także badania Trendów Przemysłowych w Wielkiej Brytanii, Dane publiczne w Wielkiej Brytanii i zaufanie finansowe w Wielkiej Brytanii i zaufanie do konsumentów.

Click Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Andria Pichidi

analityk rynku

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych . Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani nie powinien być uważany za zawierający, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zaawansowanie w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone Od renomowanych źródeł i wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszej wydajności nie jest gwarancją ani niezawodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzuje się pewnym stopniem niepewności i że wszelkie inwestycje tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach podanych w niniejszym komunikacie. Ten komunikat nie może być reprodukowany ani dalszy dystrybucja.

.