Olej i Loonie ręka w rękę do świeżych wzloty!

Opublikowany przez Andrzej Nowak o February 26, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

W tym tygodniu, Fed przewodniczący zeznania Powell skutecznie przekonał rynki, że punch bowl bodźców monetarnych nie zostanie zabrany w najbliższym czasie, nawet w obliczu rysującej inflacji. Przyznając, że ceny USDIndex są “nieco podwyższone” i że nie będzie krótki wzrost presji cenowej, jak gospodarka otwiera się od ograniczeń Covid, twierdził, że Fed powinien być w stanie zakotwiczyć oczekiwania do zapobiec wyższy proces inflacyjny z zakorzenienia.

Ogólnie rzecz biorąc, zeznania Powell’s House, podczas gdy w dużej mierze powtórzenie zeznań Senatu dzień wcześniej, wydawało się mieć większy wpływ na mnożenie w dół plonów, zabierając trochę z reflation historii handlu, że widzieliśmy niedawno.  Jednakże, inflacja może biec wyższe (więcej niż w dawnych cyklach w ramach dominującej rubryki polityki), bez towarzyszących pieniężnych zaostrzenie, jest niedźwiedzi dla USD, ponieważ oznacza to rozluźnienie w realnych stóp procentowych i realnych dochodów Skarbu Państwa, przynajmniej w zakresie, w jakim kontrastuje z okoliczności w innych gospodarkach, jak się wydaje. Stąd historia trwa, z USD pod presją, podczas gdy po raz kolejny towary i waluty związane z towarami pozostają zyskiem tygodnia i miesiąca, pomimo dzisiejszej stanowczości!

USOil ceny hit nowe 13-miesięczne szczyty, wykazując blisko 31% wzrost w ciągu roku do tej pory, co oznacza znaczną poprawę warunków handlu gospodarki kanadyjskiej. USDCAD zanotował 3-letnie niskie, CADJPY po raz pierwszy od marca 2019 r. zanotowała spadek o 3-letnie minimum, CADJPY po raz pierwszy od marca 2019 r. spadła, a także kolejny wzrost cen ropy naftowej do nowych 13-miesięcznych maksimów.

Opiernia podaży ropy naftowej supercycle tezy pozostaje silny w narracji rynkowej, z wielu przewidywanie cen na 100 dolarów dolarów, poparte stymulacji popytu spowodowane przez nadchodzące masowe bodźce w USA i UE. Oczekiwanie na powrót do norm społecznych na odwrocie programów szczepień Covid, a zniesienie ograniczeń podróży, idą w parze z tym Widok. Mamy wątpliwości co do tego, ale na razie prawdopodobnie pozostanie w wznoszącym się. Rosnąca podaż w USA i potencjał osłabienia dyscypliny w grupie OPEC+ w celu utrzymania kwot na dostawy mogą zrównoważyć rosnący popyt. “Znane nieznane” zagrożenia, aby użyć frazeologii epistemologicznej, obejmują nowe bardziej przenoszone SARS-Cov2 warianty koronawirusa, które okazują się odporne na obecne szczepienia, lub być może inny konflikt między Saudi Arabia i Russia na kwoty produkcji ropy naftowej. Grupa OPEC+ spotyka się w dniach 3-4 marca, aby podjąć decyzję w sprawie kwietniowych kwot, a Moskwa podobno wzywa do złagodzenia.

Analiza Technika

USOIL utrzymuje się znacznie powyżej poziomu 63 USD po zamknięciu wczoraj powyżej naszego najnowszego dziennego fractalu i 7-dniowego oporu na poziomie 62,20, Wskaźniki tempa migają na zielono, nie mogąc zepsuć 5-miesięcznego rajdu. Linie MACD zostały rozszerzenie na północ z rosnącym nachyleniem od października i RSI jest delegowania wyższe upadki, co sugeruje, że pęd pozostaje na korzyść byków i każdy pullback jest korektą trendu.

Śróddzienna perspektywa w tym samym czasie jest mieszana, ponieważ RSI, MACD i Stochastics są wyrównane niżej. Jest to jednak prawdopodobnie tylko wskazanie intraday pullbacks przed kolejną próbą wyższe. Kluczowym oporem będzie 2020 wysoki na 63,60, co może wzmocnić możliwość powrotu do 2- lub nawet 3-letnich maksimów (następny opór z 2019 r. o 66,60). Spadek nie będzie się obawiać byków, o ile aktywa utrzymują się powyżej 20-dniowego SMA, który zbiega się z dolną linią kanału 5-miesięcznego, na $57-58.60 area.

Click tutaj dostęp do Hot Kalendarz ekonomiczny Forex

Andria Pichidi

Market Analyst

Disclaimer: T. materiał ten jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnego badania inwestycyjnego. Nic w tym komunikacie nie zawiera, lub powinny być uważane za zawierające, doradztwo inwestycyjne lub rekomendację inwestycyjną lub nakłanianie do zakupu lub sprzedaży jakiegokolwiek instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wyników w przeszłości nie są gwarancją ani wiarygodnym wskaźnikiem przyszłych wyników. Użytkownicy przyjmują do wiadomości, że każda inwestycja w Produkty Lewarowane charakteryzuje się pewnym stopniem niepewności i że każda tego rodzaju inwestycja wiąże się z wysokim poziomem ryzyka, za które użytkownicy ponoszą wyłączną odpowiedzialność i ponoszą odpowiedzialność. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z inwestycji dokonanej na podstawie informacji zawartych w niniejszym komunikacie. Niniejsza komunikacja nie może być powielana ani dalej rozpowszechniana bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.