Co sprawia, że ​​media społecznościowe urzekają? 5 kluczowych rzeczy.

Opublikowany przez Andrzej Nowak o April 10, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Według badań, ponad 3,6 mld osób korzystających z mediów społecznościowych na całym świecie, liczba przewidywana do zwiększenia do prawie 4,41 mld w 2025 r. Z taką masową obecnością osób na kanałach mediów społecznościowych, firmy nie mogą sobie pozwolić na pominięcie ogromnej możliwości dotarcia szerszy publiczność poprzez marketing mediów społecznościowych. Nie ma znaczenia, czy prowadzisz tradycyjny sklep lub biznes online, marketing mediów społecznościowych ma ogromne znaczenie.

powierzchownie marketingu mediów społecznościowych może wydawać się łatwym zadaniem, ale w rzeczywistości urzekające serca odbiorców na kontach mediów społecznościowych jest łatwiejszy niż zrobione. Dlaczego to jest takie? Ponieważ każda organizacja biznesowa na świecie opiera się na marketingu mediów społecznościowych.

Biorąc pod uwagę, że platformy mediów społecznościowych są zalane treściami przeznaczonymi do marketingu. Każdego dnia ludzie natkną się na multiporskie wiadomości marketingowe, słupki i przesyłanie w mediach społecznościowych. Myślisz, że mają wystarczająco dużo czasu lub odsetek, aby przejść przez każdy post? Oczywiście nie! Nie mogą przejść przez każdy post.

Stąd, filtrują najbardziej urzekające i odpowiadają na nich. Oznacza to, że jeśli dążysz do osiągnięcia sukcesu w twoim dniu cyfrowym marketingu, jest kluczowy dla Ciebie, aby przewyższyć konkurencję i pobudzić odbiorców docelowych do udziału do swoich postów na prioryzacji. Jak to zrobić?

Odpowiedź leży w urzekających słupach mediów społecznościowych. Na tym blogu zbadamy, co dokładnie sprawia, że ​​urzekają się posty mediów społecznościowych. Dzięki tej wiedzy można wygenerować posty, że Twoi klienci wolą przez wszystkie inne, które utrzymują bombardowanie kont mediów społecznościowych.

Secret Składniki, które sprawiają, że Social Media Posty urzekające

Humor

w słowach Mark Twaina “Humor jest największym błogosławieństwem”. Jego słowa są szczególnie prawdziwe w trakcie obecnego Czasy, kiedy nasze życie jest pochmurno przez ciemne chmury stresu.

Dziś nie ma jednej osoby na świecie, która nie doświadcza stresu w codziennym życiu. Nawet dzieci mają wieloletni stresory do radzenia sobie z tymi jak stres egzaminu, stres indukowany przez pandemię itp.

w takich okolicznościach, ludzie ciągle poszukiwali rzeczy, które mogą pomóc im doświadczyć ulgi stresowej. Humor jest jednym z najlepszych antidotów na stres i dlatego większość ludzi jest skłonna do humorystycznych stanowisk mediów społecznościowych. Według badań 58% konsumentów chce zobaczyć reklamy, które sprawiają, że się śmieją.

Stąd Humor jest najbardziej skutecznym składnikiem, aby urzekają swoje posty mediów społecznościowych. Infuse Humor, gdziekolwiek możesz i zobaczył, że ludzie aktywnie odpowiadają na swoje posty. Ponadto zobaczysz również wzrost wielkości społeczności mediów społecznościowych.

Również humorystyczne posty pomagają z zarządzaniem wydatkami. Kiedy twoje posty społecznościowe są humorystyczne, ludzie naturalnie przyciągają do Twojej marki. Z tym nie musisz spędzać ogromnych ilości pieniędzy na innych przedsięwzięciach marketingowych.

Dalej, jeśli aspirujesz, aby dowiedzieć się, jak zapalić humor w swoich stanowiskach mediów społecznościowych, istnieją pewne marki, na których można się nauczyć. Niewinne napoje, Wendy’s, Clipttles i Asos to niektóre z nich. Sprawdź swoje konta mediów społecznościowych, aby zobaczyć ich humorystyczne słupki i zacząć od początku.

Dostosowanie z kwestiami społecznymi

Według badań, 66% konsumentów twierdzi, że chcą, aby marki angażują się w kwestie społeczne i polityczne, z większością cytowania mediów społecznościowych jako najlepszego kanału. To odkrycie wyjaśnia, że ​​ludzie chcą marki dostosować swoje stanowiska mediów społecznościowych z kwestiami społecznymi i politycznymi. Biorąc pod uwagę, że konieczne jest skupić się na wiodących kwestiach że ludzie świata są zaniepokojeni i tworzą wokół nich twoje posty mediów społecznościowych.

Na przykład, świat stoi razem, aby wspierać Ukraińców i powstrzymać wojnę zainicjowaną przez Rosję. Jako marka odpowiedzialna społecznie powinieneś także wstać dla ofiar i pokazać wsparcie za pośrednictwem słupków mediów społecznościowych.

Wszędzie w Internecie, ludzie szukają aktualizacji wojennych i powiązanych wiadomości. Jeśli również o tym opublikujesz, naturalnie urzekniesz serca swojej publiczności. Co więcej, jeśli jesteś właścicielem firmy, jest to szansa na wyrażenie empatii. Kobiety są ogólnie uważane za bardziej empatyczne niż mężczyźni. Powinieneś spróbować wlać całą empatię do słupków mediów społecznościowych. Posty empatyczne są bardziej atrakcyjne i wspierają łatwe połączenie z publicznością.

Więc w sumie zawsze powinieneś dostosować swoje stanowiska mediów społecznościowych z kwestiami społecznymi, które ludzie są zaniepokojeni.

Historie

Według słów Robert McKee “, jest najmocniejszym sposobem na dziś umieszczenie pomysłów na świat.” Ludzie kochają historie. Największy powód, dla którego tak jest, że opowiadanie zabierze nas z powrotem do naszego dzieciństwa, kiedy nasi dziadkowie lub rodzice mówią nam historie.

Ze względu na nasze wspomnienia z dzieciństwa, łączymy się z historiami. Nie trzeba dodawać, że ludzie natychmiast kocham historię Z nimi emocjonalnie, a będziesz świadkiem znacznego zwiększenia reputacji twojej marki.

Odważne i jasne kolory

Ten jest dość prosty do zrozumienia. Śmiałe i jasne kolory przyciągają naszą uwagę. Wyobraź sobie, że wchodzisz do nudnego szarego pokoju z jasnym zielonym obrazem w nim. Gdzie są pierwsze oczy? Oczywiście jest to zielony obraz! W końcu jest jasny i atrakcyjny.

Z tym, dotarliśmy do wniosku, że odważne i jasne kolory przyciągają naszą uwagę. W związku z tym, aby zwrócić uwagę swojej publiczności, powinieneś użyć odważnych i jasnych kolorów w swoich mediach społecznościowych.

Dodatkowo należy również zaprojektować swoje posty w atrakcyjny sposób. Użyj łatwych do przeczytania czcionek, zachowaj projektowanie proste, ale pociągające, odnoszą się do znaków, z którymi można się połączyć, podobnie jak pisząc list motywacyjny, aby zaimponować ankieterowi i tak dalej. Proces projektowania nie jest łatwy i wymaga planowania strategicznego. Więc nie powinieneś się spieszyć, aby przesłać swoje posty, ale najprawdopodobniej najpierw powstrzymujesz urzekające się.

Angażowanie publiczności

Inny tajny składnik Twoje posty społecznościowe wyróżniają się, to zaangażowanie odbiorców. Dlaczego widział twojej publiczności? Ponieważ wszyscy kochamy się wyrażać, nasze opinie i nasze pomysły. Kiedy zaangażujesz swoją publiczność i daj im szansę na podanie ich pomysłów, opinii, sprawiasz, że czują się cenione.

Dlatego ludzie uwielbiają wchodzić w interakcje z markami, które nadają ważne dla ich pomysłów, komplementów i opinii. Powiedziano, że powinieneś spróbować zaangażować swoją publiczność, szukając swoich opinii o rzeczach. Na przykład

, możesz zapytać: “Jakie jest twoje zabranie?” Pod koniec postu i daj swojej publiczności szansę mówić. Wypróbuj tę taktykę, zbierasz ogromne korzyści.

Marketing mediów społecznościowych pojawił się jako jeden z najbardziej skutecznych i wpływowych sposobów marketingu. miliardy ludzi korzystać z mediów społecznościowych i można dotrzeć do nich bezpośrednio za pośrednictwem postów mediów społecznościowych.

, ale, aby zbierać Zamierzone wyniki ze skutków marketingu społecznościowego, powinieneś stworzyć urzekające posty mediów społecznościowych. Wyżej wymienione są pewnymi składnikami, które urzekają posty mediów społecznościowych. Należy z nimi zapadać swoje posty mediów społecznościowych. Wszystkiego najlepszego.

Post Co sprawia, że ​​Social Media Posty urzekają? 5 kluczowych rzeczy. pojawił się pierwszy na smarthustle.com.

.