Zastosuj Startup Mindset rozwijać swoją firmę (i jak eBay VP globalnych płatności Got It Right)

Opublikowany przez Andrzej Nowak o February 23, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

Właściciele małych firm nie zawsze płyną płynnie. W kółko znajdują się w niespokojnych wodach. Ostatnio COVID-19 dotknął większość małych firm, utrudniając im utrzymanie się na powierzchni. Jeśli chcesz przetrwać i rozwijać swoją małą firmę, musisz przyjąć mentalność startupu.

Sposób myślenia o starcie może pomóc Twojej firmie stać się bardziej zorientowaną na klienta, przetestować prototyp przed wdrożeniem go na dużą skalę, wykorzystać istniejące zasoby i nie tylko.

Ale pytanie brzmi – jak można przyjąć mentalność startupu w małej firmie?

Ramon Ray niedawno wywiad Alyssa Cutright, eBay VP płatności globalnych. Rozmawiali o tym, jak firmy mogą budować mentalność startupów.

5 Sposoby przyjęcia Startup Mindset

Pracując jako wiceprezes eBay płatności globalnych, Alyssa Cutright obserwowała, jak eBay porusza się po nowych platformach płatniczych. Wcześniej gigant eCommerce polegał wyłącznie na PayPal przetwarzania płatności.

Z milionami sprzedających w serwisie eBay wdrożenie nowych rozwiązań płatniczych nie było łatwym procesem.

.. Rozpoczynając zastanawianie się, co zrobić z płatnościami po podziale PayPal, naprawdę ważne było dla nas, aby dowiedzieć się, jak wprowadzamy ten sposób myślenia startupu w dużej firmie.

Oto pięć wskazówek od Alyssa Cutright, które mogą pomóc Ci rozwijać małą firmę.

1- Bądź gotowy do przyjęcia zmiany

Droga do sukcesu małych firm jest pełna nieprzewidzianych przeszkód. Nigdy nie dowiesz się, kiedy natkniesz się na blokadę drogi. I trzeba będzie dostosować swoją ogólną strategię biznesową, aby przetrwać i rozwijać.

Na przykład trwająca pandemia zmusiła przedsiębiorstwa do dostosowania się do nowej normy.

To powiedziań, że trzeba być zawsze gotowy do przyjęcia zmiany.

Zawsze, gdy jest wyzwanie, spróbuj znaleźć sposób, ponieważ zawsze istnieje sposób.

Alyssa Cutright stwierdził,

I wiesz, kiedy widzisz wyzwania, które natkną się. Po prostu trzeba nadal znaleźć drogę przez. Jestem wielkim fanem, wiecie, muszę być wodą, która przenika przez ścieżkę.

2- Kontynuuj komunikację z klientami

Klienci oczekują pewnego rodzaju intymności lub osobistego kontaktu od małych firm, prawda?

Wszyscy odnoszący sukcesy właściciele firm wiedzą o tym i starają się nawiązać silną osobistą więź ze swoimi klientami. I nie trzeba dodawać, że stała komunikacji odgrywa istotną rolę w budowaniu tej więzi.

Komunikacja staje się krytyczna, gdy Twoja firma zamierza wdrożyć nowe narzędzie / metodę, aby dobrze służyć klientom. Jest to spowodowane opiniami klientów jest wymagane do poprawy narzędzia/metody, które chcesz zaimplementować.

Alyssa Cutright powiedziała, że eBay utrzymywał dialog otwarty i wziął opinię, aby przejść do nowych rozwiązań płatniczych po podziale PayPal.

Przyjdź w tę podróż z nami. Dla tych, którzy przyszli od samego początku, było to opcjonalne, mieliśmy z nimi bardzo otwarty dialog, aby dać nam znać, co działa, co chcieli zobaczyć, że nie widzą. Wzięliśmy sobie do serca tę informację zwrotną i odpowiednio dostosowaliśmy nasz plan działania.

Oto pięć sposobów na poprawę komunikacji z klientami.

3- Przytrzymuj klientów, aby dostosować zmianę

Przyjęcie nowego procesu / narzędzia / metody może być trudne dla klientów. Czy większość z nas nie opiera się zmianie?

Ale firmy muszą liny w nowych procesów / metod / narzędzi przez cały czas, aby służyć klientom dobrze. I wiele osób na początku klienci nie uważają nowych zmian za mile widziane.

Więc musisz schować swoich klientów i zaoferować wszystkie potrzebne wsparcie, aby nie walczyli podczas przechodzenia przez nowe rzeczy, które właśnie wdrożyłeś.

Alyssa oddelegowała,

I przyznajemy, że zmiana może być trudna. I jesteśmy tutaj, aby cię wspierać i pomóc ci w tym procesie.

4- Omów pomysły ze swoim zespołem

Czy zamierzasz wdrażać nowe procesy, rozwiązania lub pomysły, powinieneś omówić je ze swoim zespołem. Pomoże ci to uzyskać różne perspektywy, aby zobaczyć cały obraz.

Również omawianie pomysłów z zespołem sprawia, że członkowie twojego zespołu czują się zaangażowani.

Alyssa Cutright wskazała to samo,

Każdy widzi różne rzeczy i dlatego ma różne możliwe rozwiązania. I myślę, że kiedy budujecie zespół, który może debatować, ale z szacunkiem i ożywioną debatą, otrzymujemy na koniec dzień o wiele, dużo silniejszy produkt. I znowu, myślę, że to coś pochodzi z tego myślenia startup.

5- Wynajem dla Midset

Twoi pracownicy są motorem wzrostu dla Twojej firmy. Więc upewnij się, że bierzesz odpowiednich ludzi na pokład.  Dobrzy pracownicy wezmą twoją firmę w górę, a źli pracownicy będą cię drogo kosztować.

Posiadanie pracowników ze wzrostem sposób myślenia jest koniecznością, jeśli chcesz rozwijać swój biznes.

Oto, co Alyssa Cutright ma do powiedzenia na ten temat,

Chcesz, aby ludzie byli zaangażowani i namiętni w to, co robią na co dzień. I myślę, że chodzi o zbadanie, co, jakie są mocne strony ludzi, gdzie chcą iść, co sprawia, że tykają.

Sprawdź cały wywiad poniżej, aby dowiedzieć się więcej o pomyślnym dostosowaniu się do zmian i rozwoju firmy.

Podcast SmartHustle z Ramon Ray · Przyjęcie Startup Mindset rozwijać swoją firmę (i jak eBay VP Globalnych Płatności Got It Right)

Post Przyjęcie Startup Mindset rozwijać swój biznes (i jak eBay VP Globalnych Płatności Got It Right) pojawił się pierwszy na SmartHustle.com.