Aktualności – Echmerce i digitalizacja rośnie dla wielu firm mówi, że ankieta Alibaba B2B

Opublikowany przez Andrzej Nowak o April 6, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Sprzedaż online nie jest nowa. Platformy e-commerce, takie jak eBay (założona w 1995 r.), Shopify (założona w 2006 r.), Duży handel (założony w 2009 r.) i więcej byli od lat. Oczywiście wszystkie platformy społecznościowe poruszają się, aby sprzedawać się online jeszcze łatwiejsze od ich platform.

Ostatnia ankieta Alibaba B2B SMB podkreśla, że ​​wiele małych firm jest nadal stosunkowo nowy w sprzedaży online, a ostatnie 2 lata było ich pierwszym poważnym przejściem do handlu elektronicznego.

Oprócz sprzedaży online, wielu również podniesie ich ogólne operacje, aby je bardziej zdigitalizować.

Hard Times przyniesie innowacje

, podczas gdy trudne czasy i zagrożona gospodarka nie jest dobra, te czasy zmuszają nas do ponownego oceny naszych firm.

Pandemiczny i wojny przynoszą nowe wyzwania dla przedsiębiorstw i przywódców stale wprowadzać innowacje i ewolucję.

. Wszystkie przedsiębiorstwa zostały zmuszone do ponownego spojrzenia na ich działalność i zobaczyć, jak mogliby obracać, aby zareagować i wspierać swoich klientów w nowym środowisku.

Wiele, wiedzieli, że musieli “sprzedać online” i dostosowywać się do lepszych rozwiązań i strategii e-commerce.

Jednak pandemia zmusiła ich do szybkiego i więcej celów. Ponadto wielu re-patrzy ich dostawcy, ich łańcuch dostaw, a nawet nowe możliwości rynkowe, w tym globalną ekspansję.

Z badania Alibaba B2B SMB

wyników z najnowszej ankiety 2 401 amerykańskich SMB prowadzących B2B znaleziono prawie trzy czwarte (74%) są optymistyczne dotyczące gospodarki, która przekroczyła poziom przedpandemiczny 62%, pomimo obecnego łańcucha dostaw, inflacji i wyzwaniach rynku pracy.

Wiele również rozszerza swoje commerce cyfrowe i odkrywanie międzynarodowych kanałów: Około połowa (47%) amerykańskiego handlu B2B SMB jest obecnie przez e-commerce, prawie 12 procentowy skok w ciągu dwóch lat, a 70% SMB prowadzi międzynarodowy handel B2B, w porównaniu do 59% w grudniu 2019 r.

Digitized SMBS daleko Przetaczane firmy, które nadal działają w trybie offline w zakresie sprzedaży i zaopatrzenia: 61% digitalizowanych przedsiębiorstw widział wzrost sprzedaży w 2021 r., W porównaniu do zaledwie 34%, którzy nie są online. Oczekuje się, że

zdigitalizowanych SMBS zainwestuje więcej w wzrost w 2022 r.: Digitized przedsiębiorstwa są bardziej prawdopodobne niż przedsiębiorstwa nieigitoryzowane do dokonywania inwestycji w 2022 r., W tym zatrudnienie większej liczby pracowników pełnoetatowych (48% vs. 32%) i rosnących wydatków kapitałowych ( 49% vs. 33%). Digitalizowane firmy są lepiej wyposażone, aby przejść do Global: 39% zdigitalizowanych przedsiębiorstw spodziewać się wzrostu eksportu w 2022 r., W porównaniu z 13%, którzy polegają na kanałach offline.

zdigitalizowanych smbarów jest znacznie Bardziej pewnie pewnie przyszłości własnej działalności: 91% zdigitalizowanych przedsiębiorstw jest pewna w przyszłości ich działalności, w porównaniu do 80% przedsiębiorstw nieigitoryzowanych.

Post News – Echmerce i digitalizacja rośnie wielu firmach, mówi, że ankieta Alibaba B2B pojawiła się najpierw na smarthustle.com.

.