Najlepsze firmy na rozpoczęcie w 2023 roku

Opublikowany przez Andrzej Nowak o January 12, 2023 Zobacz wszystkie posty autorów

Jakie są najlepsze pomysły biznesowe, które należy rozważyć, rozpoczynając, kiedy zwykłe sposoby prowadzenia działalności wydają się zmienić? Oto dziewięć warte spojrzenia.

Jeśli szukasz nowej firmy, która rozpocznie się w 2023 roku, istnieje wiele opcji.

Aby ustalić najlepsze firmy na rozpoczęcie w tym roku, musisz zastanowić się, co ludzie będą chcieli kupić i jak będą chcieli się dowiedzieć i kupić te produkty i usługi. Musisz także zastanowić się, jakie produkty lub usługi nie będą chcieli lub że będą powoli, aby zacząć odkupić.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​zawsze istnieje możliwość założenia firmy. Jeśli uważasz się za poszukiwacza możliwości lub optymistę z mentalnością szklaną połowy, następująca lista najlepszych firm na rozpoczęcie w 2023 roku powinna być na twojej drodze.

Freelance Service Provider

Najlepszymi firmami do rozpoczęcia są te, które korzystają z umiejętności, które już masz, i które mają klienci, którzy potrzebują tych umiejętności. A jeśli masz kreatywne umiejętności, takie jak pisanie, projektowanie graficzne, edycja audiowizualna lub projekt strony internetowej, bycie niezależnym dostawcą usług może być idealnym biznesem, który możesz już zacząć.

Możesz zacząć freelancing jako działalność w niepełnym wymiarze godzin lub rozwijać go w pełnym wymiarze godzin dochodu. Weź swoje umiejętności i zaoferuj je spośród wielu niezależnych rynków online lub skorzystaj z mediów społecznościowych, aby sprzedawać swoje umiejętności tysiącom firm, które zaczynają się co miesiąc.

ZASADOWE ZASOBY:

7 kroków do założenia własnego niezależnego biznesu

U.S. Census Bureau donosi na przykład, że we wrześniu 2022 r. Istnieje 425 741 wniosków o numery identyfikacyjne pracodawców. Każdy z tych firm potrzebuje stron internetowych, logo i innych zabezpieczeń marketingowych, a także szeregu dokumentów biznesowych. Te Firmy są głównymi klientami dla niezależnych dostawców usług. Tak więc istniejące firmy, które chcą zaktualizować swoje strony internetowe, uzyskać pomoc w mediach społecznościowych lub potrzebują innych ulepszeń biznesowych, aby pozostać konkurencyjnym.

Agencja marketingu cyfrowego

Startupy biznesowe nie są jedynymi firmami migrującymi do operacji online. Istniejące firmy zostały również zmuszone do poszukiwania ich obecności online. MasterCard SpendingPulse informuje o sezonie wakacyjnym w 2022 roku o 10,6% wzrost sprzedaży e-commerce w porównaniu z poprzednim rokiem.

E-commerce jako całość powinien rosnąć w przyszłości. W rezultacie każdy sprzedawca online będzie potrzebował kogoś, kto pomoże mu w szeregu usług, w tym optymalizacji sklepu internetowego, marketingu cyfrowego, reklamy online i strategii treści. Twoja agencja marketingu cyfrowego będzie potrzebować zespołu ludzi do obsługi różnych usług. Ten zespół może składać się z wiarygodnych Niezależni kontrahenci lub możesz zatrudnić tradycyjnych pracowników, jeśli masz stałą pracę i nie chcesz, aby ludzie, którzy pracują dla ciebie, pracowali dla kogoś innego w tym samym czasie.

Podcast Host

Podcasting to kolejna internetowa kategoria biznesowa, która rośnie. Według Grand View Research oczekiwana złożona roczna stopa wzrostu (CAGR) branży podcastingowej do 2027 r. Wynosi 27,5%. Dzięki niskiej bariery wejścia, wszystko, czego potrzebujesz, to wysokiej jakości mikrofon, komputer laptopa i oprogramowanie do edycji audio, które można pobrać za darmo online.

Podcasters zarabia swoje dochody dzięki sponsorom i dodatkowej sprzedaży produktów. Jeśli masz dobry pomysł na podcast, możliwość dotarcia do docelowej publiczności i osobowość, która przemawia do tej publiczności, jest to rosnący sektor biznesowy z dużą szansą.

Usługi opieki zdrowotnej

Healthcare to rosnąca dziedzina. Pokolenie wyżu demograficznego się starzeje i potrzebują wszelkiego rodzaju pomocy zdrowotnej. Obejmuje to usługi opieki zdrowotnej w domu, urządzenia ambulatoryjne, takie jak wózki inwalidzkie i kule oraz opieka dzienna dla dorosłych. Branża konopi medycznych również rośnie, zapewniając ogromne możliwości dla doświadczonych przedsiębiorców. Młodsi ludzie są również zainteresowani zdrowiem i samopoczuciem, kondycją i konsultingami osobistymi.

Zainteresowany założeniem własnej firmy? Sprawdź nasz przewodnik już dziś! Wirtualny asystent

Ponieważ istnieje tak duży popyt na nowe firmy i tak wiele nowych firm, wirtualni asystenci są również bardzo poszukiwani. Wirtualny asystent może zapewnić obsługę klienta i wsparcie dla klientów, tworzyć strony internetowe lub pisać posty na blogu, zarządzać biuletynami e -mail, wykonywać zadania sprzedażowe i marketingowe, generować potencjalnych klientów i wiele innych. Wraz ze wzrostem liczby nowych firm, popyt na wirtualnych asystentów.

Data Scientist

Kolejny Kategoria biznesowa, która rosła jeszcze przed pandemią, jest nauka danych. Covid-19 tylko zwiększyło zapotrzebowanie na tę umiejętność. Ponieważ coraz więcej firm migruje online w celu sprzedaży i operacji i coraz częściej wdraża więcej technologii cyfrowych, takich jak sztuczna inteligencja, robotyka i analizy predykcyjne, zapotrzebowanie na wykwalifikowanych danych naukowców będzie nadal przejść do przewidywalnej przyszłości. Ponadto, ponieważ jest to bardzo techniczna umiejętność, wynagrodzenie jest wyższe niż średnia pensja kariery.

Dostawca edukacji online

W ostatnich latach edukacja online gwałtownie wzrosła. Covid-19 tylko przyspieszył przyjęcie edukacji elektronicznej. Szkoły publiczne i prywatne w całych Stanach Zjednoczonych wdrażały operacje edukacyjne w dystansie społecznym, przenosząc klasy w celu powiększenia i innych internetowych usług przesyłania strumieniowego wideo.

Korporacje i wszelkiego rodzaju firmy mają również duże zapotrzebowanie na wykwalifikowanych instruktorów, aby uczyć swoich pracowników umiejętności krytyczne. Ponadto uczelnie i uniwersytety oferują więcej kursów online, a nawet rozszerzyły swoje programy studiów online. Liczba nisz biznesowych poszukujących twórców kursów online cały czas rośnie.

Zasoby pokrewne:

Jak utworzyć własny szkolenie online, aby upewnić się, że kurs online jest wystarczająco dobry, zanim sprzedaż go

Remote Prace Prace nie zaczęła się od Covid-19; Jednak w 2020 r. I 2021 r. Wystąpiły ogromny wzrost liczby firm oferujących pracownikom możliwości pracy w domu. Teraz, gdy pracownicy mogą wrócić do miejsca pracy, wielu nie chce. Woleliby kontynuować pracę z domu

, przechodząc do pracy zdalnej, ponieważ bardziej trwałe korzyści ma swoje wyzwania. Wiele firm, szczególnie mniejsze firmy z nietechniczną siłą roboczą, może wymagać coachingu, aby wymyślić Najlepsze zasady. Jeśli jesteś weteranem zdalnym pracownikiem lub freelancerem, który pracował zdalnie od czasu, może być okazją do zaoferowania sobie jako konsultanta ds. Zdalnego pracy, aby pomóc firmom w tworzeniu bieżących zasad i procedur pracy z domu.

Wniosek

Spójrz na swoją obecną sytuację, umiejętności zawodowe i status zatrudnienia jako możliwość przemyślenia tego, co masz do zaoferowania rynku. Może to być czas na założenie nowego i innowacyjnego biznesu w jednej z powyższych kategorii biznesowych. Jeśli żadne z pomysłów, które wymieniliśmy powyżej, nie odpowiada Ci naszej listy 1001 pomysłów na małe firmy, aby uzyskać więcej sugestii.

Po znalezieniu pomysłu biznesowego, który ci się podobało, zacznij od tego, aby przestrzegać tego przewodnika krok po kroku, jak założyć firmę.

Zastrzeżenie: Treść na tej stronie jest wyłącznie do celów informacyjnych i nie stanowi porady prawne, podatkowe lub rachunkowe. Jeśli masz konkretne pytania dotyczące któregokolwiek z tych tematów, poszukaj doradcy licencjonowanego profesjonalisty.

Formuj dziś firmę

Niech Zenbusiness Uprościć proces

Patrz Ceny Porównaj pakiety Zenbusiness

Zidentyfikuj pakiet odpowiedni dla Twojej firmy, a następnie rozpocząć

Starter

0

do 3 tygodni

Rozpocznij teraz funkcje TOP

Standardowa prędkość zgłoszenia

Bezproceniowa zgodność

Śledzenie wydatków i odliczenia

Pro

199 $

REKLADEK RAD

PLUS SPŁATY SIĘ STANY

Gotowe

Szybsze przyspieszone zgłoszenie Prędkość

Zgodność z niepokojem

Umowa operacyjna z przewodnikiem

Premium

299 USD

ROCZNIE

PLUS SIĘ SPŁATKOWANIE

GOTOWANE W OKŁADNIE 1 do 2 dni

Teraz najlepsze funkcje

Dostosowywana strona biznesowa

*Oferta specjalna – *Oferta specjalna – Uzyskaj rozrusznik za 0 USD plus opłaty stanowe. Z łatwością dodaj inne usługi podczas rozpoczynania i rozwijania firmy.

Post Najlepsze firmy na rozpoczęcie w 2023 r. Pojawił się pierwszy na Zenbusiness Inc ..