Nagroda firmy z otworzyć biznes Mapa mile

Opublikowany przez Andrzej Nowak o October 7, 2019 Zobacz wszystkie posty autorów

Perky zaczynają z warunkami najniższej mapie. Tam nie ma opłaty rocznej na tej dużej mapie, a otrzymasz 0% rocznie w ciągu pierwszych dwunastu miesięcy, kiedy ubiegasz. Po fenomenalnym wstępne kwietnia wygasa, będzie wciąż duże stawki-od 13,99% na wszystkie zakupy i 20.99% na wszystkie twoje pożyczki gotówkowe.

Zakłady przeniesienie salda zbyt duże. Będą kwalifikować się do 0% w skali roku przez pierwsze dwanaście miesięcy, i wtedy oni też podlegają tylko niski 13,99% w skali roku za cały okres ważności karty. Zalety tej karty jest naprawdę atrakcyjna, kiedy zaczniesz patrzeć na program nagród. Otrzymasz 1 milę za każdego dolara, który spędzasz na tę kartę. Kiedy jesteś w podróży lub zakupu gazu, otrzymasz dwa razy więcej mil. Możesz wykorzystać swoje mile turystycznych certyfikatów od 5000 mil. Najlepsze jest to, że otrzymasz kolejne 50 markowych mil naszymi partnerami, i nie ma żadnych ograniczeń co do podróży z twoich mil.

FILE PHOTO: The corporate logo of financial firm Morgan Stanley is pictured on the company’s world headquarters in New York, U.S. April 17, 2017. REUTERS/Shannon Stapleton

Odkryj rozumie specyficzne potrzeby małych surduty wizytowe, i za każdym razem, gdy zadzwonisz do nich, możesz porozmawiać z małych firm specjalisty, który będzie nie tylko odbierać rozmowy telefoniczne w mniej niż jedną minutę, będą na pewno, że twój biznes, twoje konto musi starannie rozważyć. Jest jeszcze kilka innych zalet, tylko dlatego, że pracujesz w małej firmie. Jeśli kupcy i dostawcy nie wezmą swoje randki wizytówka mil, można użyć opłatą bez kontroli.

Nadal pojawiają się takie samo wynagrodzenie i te same kwietnia. Możesz zobaczyć kwartalne i roczne raportowanie, podczas gdy jesteś online. Możesz nawet wybrać, aby pobrać te instrukcje na twój programu QuickBooks. Dodatkowe karty dla swoich pracowników zawsze są wolne, i masz możliwość kontrolować limity wydatków na każdej mapie można zamówić. Zrobić swój mały biznes trochę bardziej przydatne z wizyty wizytówki mili dziś!