Aktualizacja rynku – 18 maja

Opublikowany przez Andrzej Nowak o May 22, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

USDIndex stracił pewne podstawy, choć indeks o lepszych niż 20 lat, ponieważ rynek był skazany na więcej perspektyw Hawkish Boe i EBC. Yen również powrócił na żądanie, co sugeruje, że apetyt na ryzyko zanika. Istnieje również znacząca recenzja BOE i ECB Ryzyki. Podczas gdy FED pozostaje na dobrej drodze do Zakręca politykę 50 bps Na nadchodzących spotkaniach rośnie oczekiwania, że ​​ BOE i EBC działało na inflację . BOE widać stawki podnoszenia w czerwcu i może być konieczne poruszanie się bardziej agresywnie z powodu coraz ciasnego rynku pracy, a EBC prawdopodobnie podnosi wskaźniki latem. Rajd rynków giełdowych zaczął już zabrakło pary, a boursy z Chin kontynentalnych starają się dodać do wczorajszych zysków, pozostawiając CSI 300 niewiele zmieniło się tego dnia.

Japońska gospodarka Zakontraktowano -0,2% Q/Q na początku roku, mniej niż się obawiano, ale przy wzroście Q4 zmienił się do 0,9% Q/Q z 1,1% Q/Q początkowo zgłoszony. UK Inflacja CPI osiągnęła 9,0% r/r w kwietniu, ostre przyspieszenie w porównaniu z 7,0% r/r w marcu. EACTIONES – Wysoki 2,76% pop zaobserwowano w USA100 , wraz z zyskami stałymi odpowiednio 2,02% i 1,34% dla USA500 i USA30 . Hang Seng zarządzał kolejnymi 0,3%, ale zaliczka nie przypomina wczoraj rajdu, a kupowanie akcji technologicznych i zaufanie do chińskiej gospodarki już się wahały. Nikkei i ASX zarządzane zyski w wysokości 0,9% i 1%, podczas gdy Europejskie kontrakty terminowe również zarządzają niewielkimi zyskami. daje 10-letni stawka pozostaje niezmieniona na poziomie 2,986%. Niedźwiedź krzywa spłaszczyła 2,5 bps do 27,5 bps. Olej zanurzony do 111.80 , ale obecnie na 113.10 – Obecnie istnieją oznaki spadku pędu. Gold spadł do 1807 $ , gdy USD nieco odzyskał, presja na kruszce w cenie zielonej obok stajnych rentowności skarbowych i agresywna postawa inflacji przez szefa rezerwy federalnej USA. FX Rynki USDJPY Dryfował do 128,93. Kabel zgromadził się do 1.2500 , publikując swój największy ruch od 17 miesięcy; EURUSD wzrósł do 1.0563. Również AUD ujęte dzięki Hawkish RBA minuty i odbiorze cen ropy. Today – Kalendarz obejmuje UE HICP, start w USA i inflację kanadyjską.

Największy FX MOVER @ (06:30 GMT) GBPUSD (-0,61%) do 1,2412. MAS wyrównujący niższy sygnał MACD Linia i histogram spadające, RSI 41 skierowane w dół, H1 ATR 0,002, dziennie ATR 0,0140.

Kliknij TUTAJ Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

ANDRIA PICHIDI

Analityk rynku

Zrzeczenie się: Materiał jest dostarczany jako ogólny komunikacja marketingowa tylko dla celów informacyjnych i nie stanowi niezależnego badań inwestycyjnych inwestycyjnych . Nic w tej komunikacji nie zawiera ani nie powinno być uważane za zawierające poradę inwestycyjną, zalecenie inwestycyjne lub nagabywanie w celu zakupu lub sprzedaży dowolnego instrumentu finansowego. Wszystkie podane informacje są zebrane z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszych wyników nie są gwarancją ani wiarygodnym wskaźnikiem przyszłych wyników. Użytkownicy potwierdzają, że każda inwestycja w produkty lewarowane charakteryzują Pewny stopień niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju wiąże się z wysokim poziomem ryzyka, za które użytkownicy ponoszą wyłącznie odpowiedzialność i odpowiedzialność. Nie zakładamy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach zawartych w tej komunikacji. Ta komunikacja nie może być odtwarzana ani dalsza dystrybucja.