Aktualizacja rynku – 30 listopada

Opublikowany przez Andrzej Nowak o December 5, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

USDINDEX Nieco poniżej 1 tygodnia wśród doniesień o miękkim stanowisku na temat Covid pojawiającego się w oficjalnej chińskiej retoryce , czyli nadziei na przy życiu , że nie nastąpi powrót do silniejszych ograniczeń. Wszystkie oczy są na oczekiwanej postawy jastrzębia z przewodniczącego Powell’s Mowa dzisiaj. akcji – Nikkei Zamknięte ze stratą -0,2%, ASX zarządzał wzmocnieniem 0,4%, a zawiesi SENG i CSI300 odpowiednio o 1,1% i 0,1%. GER40 i UK100 Futures są odpowiednio o 0,6% i 0,4%. Futures w USA są gorsze, ale także zarządzają niewielkimi korzyściami. Wall Street zamknięta zmieszana z NASDAQ zrzucając -0,59% na słabość technologii i wzrost wydajności. Japonii w fabryce spadła na 2. z rzędu Miesiąc w październiku i Chin aktywność fabryczna zawarła w listopadzie w szybszym tempie, obciążona przez zmiękczenie globalnego popytu. JPY – utrzymuje się w zakresie 138-139 . Usoil – poparte spotkaniem OPEC+ 4 grudnia. Energia została podniesiona przez łagodzenie w Chinach. AUD i NZD Presja spadkowa z gorszego niż oczekiwano chińskie ankiety produkcyjne. Gold – rozszerza zysk na 1757 USD. Today – Uwaga jest dziś na przemówieniu Powella, który prawdopodobnie wzmocni wczorajszy jastrzębia FedSpeak z Williamsa, Bullard i Mester, którzy wszystkie stresowane stawki zmierzają jeszcze wyżej i może pozostać przez jakiś czas. Gdzie indziej znajduje się HICP, US ADP i Q3 PKB.

Największy FX MOVER @ (07:30 GMT) GBPaud (-0,25%), spadł do 1,7816 z 1,7930. MAS wyrównujący niższy i RSI na 34,8 i Histogram i linia sygnału MACD pozostają poniżej 0. H1 ATR 0,00267, dziennie ATR 0,01538.

Kliknij TUTAJ Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

ANGRIA PICHIDI

1

0 Analityk rynku

ZDZIEWANIE: TELEKTY TYLKO TYLKO KOMUNIKACJA MARKETIZACJI DLA INZYKA Badania inwestycyjne. Nic w tej komunikacji nie zawiera ani nie powinno być uważane za zawierające poradę inwestycyjną, zalecenie inwestycyjne lub nagabywanie w celu zakupu lub sprzedaży dowolnego instrumentu finansowego. Wszystkie podane informacje są zebrane z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszych wyników nie są gwarancją ani wiarygodnym wskaźnikiem przyszłych wyników. Użytkownicy potwierdzają, że dowolna inwestycja w produkty lewarowane są scharakteryzowane przez pewien stopień niepewności i że wszelkie inwestycje tego rodzaju wiąże się z wysokim poziomem ryzyka, za które użytkownicy ponoszą wyłączną odpowiedzialność i odpowiedzialność. Nie zakładamy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach zawartych w tej komunikacji. Ta komunikacja nie może być powielana ani dalej dystrybuowana bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.