Aktualizacja rynku – 8 marca – Kontynuuje towary Rajd Paraboliczny

Opublikowany przez Andrzej Nowak o March 11, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Niestabilność z wojny i niepewności na globalnych skutkach wycenianych niezwykle trudne, zwłaszcza biorąc pod uwagę zakres ruchów w ciągu ostatnich kilku tygodni.

rynki pozycjonują do serii rankingów do radzenia sobie z kolcem w cenach towarowych, , podczas gdy w strefie strefy euro istnieje spekulacje, że wojna na Ukrainie i ryzyko stagflacji uniemożliwi EBC przed zobowiązaniem do wycofania się z sieci Zakupy aktywów. Obligacji oraz rynki zapasów pozostały pod presją, ponieważ wojna Ukrainy podsyca się obawami stagflacyjnymi. 10-letnim 10-letnim r. r. ma 6 kleszczy, przewyższającym kontrakty terminowe w porównaniu z futures Skarbu, które są mocno w kolorze czerwonym, podczas gdy wskaźnik gotówki USA podniósł 1,0 pp do 1,78%. JPN225 jest w dół -1,7%, z Hefty Strates z -3,62% w stosunku do % , -2,95% w % Usa500 i -2,37% w roku USA30 . Oil jest nadal handlu o 120,00 USD po szerszym skoku do $ 126,30 – Ceny towarów nie tylko pchają koszty wydatków żywności, ale także ważyć produkcję w sektorach zależnych na gotowych i tanich dostawach energii.

USD ( USDIndex 99.31 ). Stabilny na 6-letnich wysokościach. US daje 10-YR do 1,2 bp przy 1,785% – Szybkość JGB wynosi 1,0 pz o 0,150%. Equities – USA500 fut w dół o 4168 teraz. Usoil – Zgromadzony do 126,30 $ wczoraj, $ 119.70 Now. – Perspektywa zakazu importu ropy z Rosji wyzwalała inwestor obawy nad inflacją i spowolnieniem wzrostu gospodarczego. Złoto – Zgromadzony do 2020 USD Wcześniej, $ 2018.30 Teraz. Bitcoin Transakcje w wysokości 38 350 USD. Nikel w nowym rekordu – więcej niż dwukrotnie dzisiaj, aby przejść Poziom 100 000 $ a-tonowy po raz pierwszy, jak napięcie w Europie Wschodniej nie wykazało żadnych objawów chłodzenia i rosnących sankcji wobec Rosji napędzane obawy związane z zakłóceniami. – Rosja dostarcza świat o około 10% potrzeb niklu, głównie do stosowania w bateriach ze stali nierdzewnej i pojazdów elektrycznych. Palladium dopiero nowego szczytu. pszenicy stał się wzrostem kluczowych towarów, ponieważ inwazja, o 52%. Zagrał 5,4% do nowej wysokości 13,63 $ buszel, ale ukończył -7% w wysokości 12,02 USD. FX Markets EURUSD W 22-miesięcznym nisko w 1.0847, USDJPY HOLDS 115.50 i Kabel do 1.3080 Now. Nocleg: Japonia zgłosiła swój największy deficyt konta bieżącego od 2014 r. W styczniu. Prezydent Administracja Joe Biden jest gotowa do przodu Amerykański zakaz rosyjskiego importu ropy Nawet jeśli europejscy sojusznicy nie, Reuterowie zgłosili w poniedziałek, cytując ludziom zaznajomieni z materią. Surowy już trafił już 14-letnich wysokości, a Rosja ostrzegła, że ​​ceny mogłyby ponieść do 300 dolarów za baryłkę i może zamknąć główny gazociąg do Niemiec, jeśli Zachód zatrzymuje import oleju nad inwazją Ukrainy. Niemcy odrzucił plany zakazu importu energii. Największy nabywca rosyjskiej ropy naftowej przyspiesza plany rozszerzenia jego stosowania alternatywnych źródeł energii, ale nie może powstrzymać importu rosyjskiej energii przez noc, niemiecki kanclerz Olaf Scholz powiedział w poniedziałek.

Dziś – PKB EU Q4 PKB, Handel amerykański, Handel hurtowy i NFIB Small Business Optymizm Index i japoński PKB Q4.

Największy FX MOVER @ (07:30 GMT) Palladium (+ 7,52%) Wzbudowany do 3200 ponownie odzyskiwanie z 2810 klejów Ostatnia noc. Obecnie spłaszczył MAS, linia sygnału MacD i histogram stabilna w linii 0, RSI 57, ale wskazując mniej, all sugeruje krótkotrwałą potencjalną korekcję. H1 ATR 56.87, Codziennie ATR 215.19.

Click Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Andria Pichidi

analityk rynku

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych . Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani nie powinien być uważany za zawierający, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zaawansowanie w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszej wydajności nie jest gwarancją lub niezawodną wskaźnik przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzuje się pewnym stopniem niepewności i że wszelkie inwestycje tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach podanych w niniejszym komunikacie. Ten komunikat nie może być reprodukowany ani dalszy dystrybucja.

.