Aktualizacja rynku – 3 października – nowy tydzień, miesiąc i kwartał

Opublikowany przez Andrzej Nowak o October 6, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

USDINDEX – posiada piątkowy zasięg na 111,80 . Dollar pozostaje popyt po słabej inflacji CPE w trzecim kwartale, w piątek i spotkaniu awaryjnym FOMC za zamkniętymi drzwiami. Azjatyckie rynki giełdowe walczą w kluczowym tygodniu wakacyjnym, apetyt na ryzyko pozostaje kruchy wyprzedzający więcej podwyżek stóp i amerykańskich miejsc pracy w piątek. JPY gorsze wyniki w sesji azjatyckiej. EUR – TAKTOWANE NA 0,9820 Teraz, ograniczone do najwyższego poziomu 8 -dniowego na 0,9900, ale z ostatnich tygodni o niskiej zawartości 0,9550. Alternatywne zapasy gazowe zaczęły płynąć w weekend dla Grecji, Bułgarii i Polski. JPY -Pozostaje ważony jako 145.00 jest ponownie testowany. Płetwa. Min. Suzuki – Japonia jest gotowa na “decydujące” na rynku walutowym, jeśli trwają nadmierne ruchy jenów. GBP – nadal odzyskuje się po upadku inspirowanego mini -budżetem w zeszłym tygodniu. Zakładany pod numerem 1.1200 Do tej pory przed przemówieniem Fin Min Kwarteng. Pogłoski wiążą się z zwrotami pod względem obniżek podatków. Akcje Akcje USA ponownie przeniosły się w piątek, pozostają pod presją. Trzeci z rzędu kwartalny spadek, największy procent spadł w III kwartał w S & P500 w ciągu 20 lat, trzeci tydzień z rzędu niższy i drugi z rzędu miesiąc niższy. Pierwsze 9 miesięcy z 2022 r. Było najgorsze od 2008 roku. Appl, MSFT prowadził w piątek niższy technik, największych przegranych Nike -12,8% i karnawał -23,3% oba po ostrzeżeniach dotyczących marginesów z powodu inflacji. Oczekiwane teraz, że zarobki z kwartału spadnie + 4,5% w porównaniu z 11,1% w dniu 1

Usoil zgromadził ponad 3%, aby przetestować 82,00 USD po weekendowych raportach OPEC + Produkcja “do 1,5 miliona baryłek”. Złota – – Trzyma 1665 USD, ale pozostaje ograniczony do 1675 USD. BTC – odrzucił w piątek 20,0 tys. USD i handluje teraz 19,2 000 USD. Dzisiaj EZ, UK & USA Final Manufacturing PMI, US ISM Manufacturing , Wcześniejsze przemówienia Fed’s Bostic, Barkin, George & Williams, Boe’s Mann & UK kanclerz Kwarteng.

tydzień – usługi amerykańskie, decyzje dotyczące stawek RBA i RBNZ, ADP & CAD & US (NFP) Jobs.

Największy FX MOVER @ (06:30 GMT) NZDJPY (+0,82%) zyskał z piątkowego załamania z 83,00 do 81,00, aby przetestować 82,00. MAS wyrównuje się teraz, histogram MACD i linia sygnału ujemna, ale rosnąca, RSI 52.05 i Rising, H1 ATR 0,253, codziennie ATR 1,233.

STUART COWELL

Główny analityk rynku

Zastrzeżenie: Materiał ten jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko dla celów informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych. Nic W tej komunikacji zawiera lub należy ją uznać za zawierającą poradę inwestycyjną lub zalecenie inwestycyjne lub nagabywanie w celu zakupu lub sprzedaży dowolnego instrumentu finansowego. Wszystkie podane informacje są zebrane z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszych wyników nie są gwarancją ani wiarygodnym wskaźnikiem przyszłych wyników. Użytkownicy potwierdzają, że każda inwestycja w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju wiąże się z wysokim poziomem ryzyka, za które użytkownicy ponoszą wyłącznie odpowiedzialność i odpowiedzialne. Nie zakładamy żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach zawartych w tej komunikacji. Ta komunikacja nie może być powielana ani dalej dystrybuowana bez naszej uprzedniej pisemnej zgody.