Midweek Market Podcast – 25 sierpnia

Opublikowany przez Andrzej Nowak o August 27, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

Ryzyko geopolityczne i zmiany wirusów pozostały w centrum uwagi i dodają ostrożne tło. Handel został bardzo wyciszony, a inwestorzy wyraźnie powstrzymują przed weekend Jackson Hole.

HotForex · Midweek Market Podcast – 252001

Tydzień rynkowy – Sierpień Week 4

Jackson Hole pozostaje głównym naciskiem na rynki w tym tygodniu, nawet jeśli oczekiwania na wczesną zwężającą się zapadł Wśród obaw, że szybko Delta wariant będzie przynajmniej tłumienie odzyskiwania. To ważone na Greenback obracając go do 1-tygodniowego.

Treasuries Wysłano skromne straty jako Wall Street Rojuszone. Obligacje były również ciężkie wadze wagi $ BLN w dostawie. Aukcja 2-letnia stellar pomogła przedni koniec i zyskaj trochę ziemi.

głównych indeksów zapasów są wąsko mieszane. Kluczowe wskaźniki kapitałowe zarówno w USA, jak i Europie utknęły na wysokościach miesięcy z wyjątkiem USA100 i USA500. Usa30 posiada w pobliżu 35.500, UK100 utknęła na obszarze 7100 , podczas gdy GER30 jest nieśmiała 16 000.

USA100 i Usa500 Hit New Years, a także dawnym przełomowym poziomem 15.000 . Rajd został ponownie wspierany przez solidne zarobki, ale także jako akcje technologiczne zostały przekroczone, ponieważ akcje pobite zapasów Chin odzyskuje się na nadziei na większą jasność z chińskich organów regulatorów.

Pełna zatwierdzenie 1

Kovid w poniedziałek pomogło również zapasom, w nadziei stawki szczepień w USA powstanie.

. Na rynku walutowym, EURUSD osiągnęła osiągniętą o 1,1765, jako dolar osłabia się po drogie na rynku w tył na tył na QE. USDJPY kontynuował wąski zakres w zakresie w średnim wieku 109.00 . Kabel Flirts z 1.3750, Utrzymywanie neutralnej do upośledzenia, chociaż dane przychodzące wykazują umiar w tempie wzrostu gospodarczego.

Safe Haven Złoto spadł w tandemie z szerokim wzrostem apetytu na ryzyko, z XAUUSD wracając do $ 1,791 z $ 1 809.50.

Zasoil Odbił się dość ostro do $ 67 wysokości, w górę z 4-miesięcznego obniża $ 61,46 , ponieważ nadzieje na regenerację popytu pomogły sentymentom, zgodnie z pełnymi Zatwierdzenie FDA 100110 szczepionki Pfizer.

. Kliknij tutaj 11011 10111

10111

analityk rynku

Zrzeczenie się: Ten materiał jest świadczony jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych . Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani należy uważać za zawierające, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zapawaby w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie poprzednich wykonania nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego przyrody obejmuje wysoki Poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji w oparciu o informacje dostarczone w niniejszym komunikacie. Niniejszy komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej wcześniejszej pisemnej zgody.

.