Zobowiązanie do uczenia się przez całe życie jest niezbędne dla twojego sukcesu

Opublikowany przez Andrzej Nowak o March 9, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Istnieje nieporozumienie, że najbardziej udany przywódcy biznesu rodzą się z ich poświadczeniami przywództwnymi nadrukowanymi w ich DNA.

Z pewnością dlatego, że są bardziej udane niż ich rówieśnicy, to rozumienie, że są niezwykle ostre, a nawet mądrzejsze niż ich nie-CEO Cohorty.

, ale w prawdzie, jakie ustawia udanych liderów biznesowych, poza ich wrodzoną ciekawością i umiejętnością gąbki do wyciągania spostrzeżeń na temat ich działalności z wszelkiego rodzaju miejsc.

Odłączyliśmy się z Vox Media i zbadał ponad 400 osób małych właścicieli małych firm (SBOS) i decydentów. Wiele spostrzeżeń do wyczerpania wrodzonej ciekawości SBOS ​​zostały zebrane.

[Smart Hustle Resources – Stop ProCrastinating]

Styl zarządzania

Zapytany o ich styl zarządzania i czego potrzeba, aby odnieść sukces, charakterystyczny mały biznes Właściciele cytuje się “zobowiązaniem do uczenia się przez całe życie”.

Prawie jednogłośnie dzielą dysk, aby poszukać i wchłonąć nowe informacje. Ogólnie rzecz biorąc, oznacza to, że ktoś, kto jest bardzo ciekawy i nieco obsesyjny o gromadzeniu danych – i zawsze ucząc się od niego.

Wyniki badań wyjaśnił głód właścicieli małych firm Dla wiedzy i sposobu narysowania swoich spostrzeżeń za swoje firmy. Najważniejsze cechy obejmują bycie żarowym (online) czytnikiem i biorąc pod uwagę wszystkie treści, które mają być płodnym podłożem dla spostrzeżeń biznesowych.

[Smart Hustle Resources – Randi Zuckerberg na temat znaczenia edukacji]

Vorecious Readers

SBOS ​​starają się podejmować jak najwięcej informacji (85% mówi “zawsze / często”). Nawet gdy są “z całej strony”, prawie zawsze zbadają potencjalne możliwości, jeśli się przedstawią (94% jest bardzo / nieco prawdopodobnie kliknąć link / przeczytać pocztę mógł potencjalnie rozwiązać potrzebę biznesową).

Z perspektywy reklamodawcy oznacza to, że nie ma złego czasu na reklamowanie SBO – ich działalność jest zawsze na ich umyśle, i są one stale otwarte na nowe informacje, jeśli może potencjalnie poprawić swoją działalność lub rozwiązać problem.

Pod względem stylu zarządzania, SBOS ​​umieścić wysoką wartość na następującym, aby odnieść sukces:

samozątpiały i samodzielny, zdolny do skupienia się na tym, co jest ważne, zaangażowane w uczenie się przez całe życie, ściśle monitorować Finanse

SBOS, położył duże znaczenie zdolność do motywacji samopoczucia, ponieważ nie wiedzą, że nikt nie dba o swoją działalność tak bardzo, jak oni – z tego powodu, Biorą go na siebie, aby zawsze być na polowaniu na sposoby na poprawę.

Prawdopodobnie nie jesteś następnym Zuckerberg lub Bezosem. Ale jeśli zaczynasz firmę, odpowiedzialną za część organizacji, lub zakłada zakłady na przedsiębiorców, najprawdopodobniej odniesie sukces, jeśli działasz jako gąbka.

Szerokie treści i źródła

SBO wie, że utrzymywanie ucha na ziemię przez cały czas będzie odgrywać duży czynnik w sukcesie ich działalności.

bycia żarówek Konsumenci treści utrzymuje je poinformowani we wszystkich rzeczach otaczających i nie otaczających ich działalności. Aby zapewnić, że zawartość spożywają, są zróżnicowane, polegają na wielu źródłach metod, aby pozostać na bieżąco.

Zapytanie o to, w jaki sposób lubią spożywać zawartość ogólną zawartość kontra małej firmy, ich najlepsze wybory do obu nie różniło się: artykułów online i filmów online.

Mały Treść biznesowa Ogólna zawartość Artykuły 54% 61% Filmy online 47% 55% Newsletter pocztowy 42% 47% LinkedIn 38% 34% Podcasty 32% 36% Telewizory Pokazy 26% 53% Radio pokazuje 19% 30% Brak 5% 2%

Wtedy, czy myśli były bezpośrednio związane z ich działalnością, czy nie, nie ma znaczenia – SBO zawsze myśli o ich działalności (bezpośrednio lub pośrednio).

Prawie trzy czwarte (72%) Zgadzam się: Nie ma znaczenia, jaki jest przedmiotem treści, zawsze myślą o tym, jak stosować go do małego biznesu. Prawie dziewięć w 10 stwierdziło, że są otwarte na porady / skierowania przy spożyciu treści, dzięki czemu są praktycznie zawsze gotowe do podjęcia wszelkich informacji, które mogą być pomocne dla ich działalności.

Zapytany o jak Dostają swoje treści biznesowe, witryny magazynowe SBOS ​​cytowane, media społecznościowe, witryny informacyjne, aplikacje lub biuletyny jako ich źródła.

Istnieje wiele komponentów SBO wierzyć, że muszą być dobrze zorientowane, jeśli chcą, aby ich interesy była sukcesem. Tematy na szczycie ich listy obejmują wiadomości gospodarcze, a następnie trendy konsumenckie, trendy technologiczne oraz nowe produkty i usługi.

Jak pokazano, intencjonalne zużycie treści jest dużą częścią wysiłku małego właściciela firmy do ciągłego uczenia się. Szersza szersza wrodzona ciekawość właściciela biznesu dla lepszego biznesu i pobytu na najnowszych trendach i normach branży rójkiej jest spójnym markerem ogólnego sukcesu biznesowego.

Autor

Chris Hubble służy jako dyrektor generalny badań rynku i konsumentów Insights Agency Bastion DB5. Przed założeniem DB5 w 2009 roku Chris służył jako dyrektor generalny w Hall & Partners USA. Chris ma ponad 30 lat doświadczenia w spostrzeżeniach konsumpcyjnych ze szczególną wiedzą w nowym rozwoju produktu, strategii marki, komunikacji marki i doświadczenia klienta. Pracował z ponad 50% klientów Fortune 500. Bastion DB5 wykonał pracę dla Yahoo!, Verizon Media i Buzzfeed.

[ Smart Hustle Resource – GO Niche – Czy jesteś sklepem z lodami lub 7-Eleven]

Post A zaangażowanie na uczenie się przez całe życie jest niezbędne, aby Twój sukces pojawił się najpierw na smarthustle.com.

.