Zaoszczędź czas, automatyzując proces finansowy

Opublikowany przez Andrzej Nowak o December 29, 2020 Zobacz wszystkie posty autorów

Czy masz trudności z rozwojem firmy? Trwająca pandemia zaszkodziła większości małych przedsiębiorstw. A wiele z tych dotkniętych firm nadal ma trudności z utrzymaniem się na powierzchni. Są jednak przedsiębiorcy, których ziarno nigdy nie pozwala im się poddać.

Ramon Ray przeprowadził niedawno wywiad z René Lacerte, założycielem Bill.com – jednej z wiodących sieci płatności biznesowych w kraju. Podczas dyskusji René podzielił się cennymi wskazówkami, jak rozwijać swoją małą firmę w trudnych czasach.

Przed nurkowaniem w porady, zbadajmy najpierw tło.

Przedsiębiorca Przez Krew

René Lacerte pochodzi z rodziny przedsiębiorców. Jego dziadek był właścicielem firmy, a ojciec pięć firm. Można więc powiedzieć, że René ma przedsiębiorczość we krwi. Udowodnił to, budując udane firmy.

René założył Bill.com w 2006 roku. Firma jest obecnie wiodącą platformą płatności opartych na chmurze, obsługującą miliony firm i najlepsze firmy księgowe w kraju.

Przed Bill.com zbudował PayCycle i sprzedał go firmie Intuit. Przez siedem lat z rzędu występował w 100 najbardziej wpływowych osobach w branży księgowej przez Accounting Today.

Podczas wywiadu René podzielił się swoją pasją do wzmacniania pozycji właścicieli małych firm.

Własnymi słowami,

I tak często, co widzisz, to wszystkie te wielkie rzeczy są wymyślane dla przedsiębiorstw. Cóż, kto zajmuje się MŚP, a kto pomoże im dowiedzieć się, jak zautomatyzować swoje procesy?

Bill.com powstała, aby pomóc małym i średnim przedsiębiorstwom zautomatyzować swoje procesy finansowe.

Jak Bill.Com pomaga małym przedsiębiorstwom

Właściciele małych firm muszą regularnie prowadzić różne rodzaje działalności finansowej. Zadania te obejmują między innymi:

Wysyłanie faktur Zatwierdzanie płatności rachunków Płatności płatności rachunków Uzgodnienie płatności rachunków

Nie trzeba dodawać, że te zadania finansowe wymagają czasu i zasobów. Bill.com ułatwia firmom szybkie płacenie i zarabianie bez większych kłopotów.

System oparty na chmurze może umożliwić małym firmom skrócenie czasu poświęcegonego na zadania związane z płatnościami i należnościami o 50% lub więcej.

René stwierdził,

Eliminujemy kroki. Eliminujemy chodzenie i uzyskanie zatwierdzeń na rachunkach. Eliminujemy kontrole drukowania. Eliminujemy naukowców. Eliminujemy uzgodnienie tych płatności. Eliminujemy hassling klienta, który jest ci winien pieniądze. Eliminujemy wszystkie te kroki, pojednanie, a to upraszcza czas.

Porady, aby rozwijać swoją małą firmę

Bill.com współpracuje z milionami udanych małych firm.

Oto dwie wskazówki dotyczące rozwoju biznesu, które zostały podkreślone z wywiadu:

Zadbaj o swoich klientów

To proste – dbasz o swoich klientów, a twoi klienci zajmą się Twoją firmą.

Wszystkie udane firmy mają lojalnych fanów, a lojalność pochodzi z opieki. Kliknij, aby ćwierkać

To powiedzia się, że jest zawsze należy przygotować się do pracy dodatkowe mile, aby służyć swoim klientom. Niech uwierzą, że jesteś dla nich.

René powiedział,

Zawsze dbać o swoich klientów, musisz zawsze robić to, co jest dobre dla swoich klientów. I nie można powstrzymać się od robienia tego, co jest właściwe, nawet jeśli kosztuje cię to stracić firmę.

Dostosowanie się do sytuacji

Pandemia zmieniła sposób, w jaki działały firmy. Obecnie coraz więcej firm przyjmuje technologię, aby sprostać wyzwaniom przedstawionym przez COVID-19. Na przykład firmy w coraz większym stopniu wykorzystują możliwości pracy zdalnej.

Jako właściciel małej firmy, należy zawsze przygotować się do dostosowania się do obecnej sytuacji. Jest to jedyny sposób, aby przetrwać i rozwijać się w trudnych czasach. I wszystkie udane firmy robią to samo.

Bill.com założyciel podkreślił,

Adaptacja jest czymś naprawdę cennym. I coś, co, wiecie, widziałem, że dzieje się wśród wszystkich naszych klientów, ponieważ musieli to zrobić.

Sprawdź cały wywiad poniżej, aby dowiedzieć się więcej o budowaniu i rozwijaniu małej firmy.

SmartHustle Podcast z Ramon Ray ·

Otrzymuj najnowsze wiadomości dla małych firm, nadchodzące wydarzenia i nie tylko co tydzień na Smart Hustle.

Zarejestruj mnie!

Post Save Time Automating Your Financial Process (Interview & Bonus Tips from Bill.Com Founder) pojawił się po raz pierwszy w SmartHustle.com.