To łatwiejsze niż myślisz, aby założyć firmę w niepełnym wymiarze godzin!

Opublikowany przez Andrzej Nowak o October 16, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Możesz pomyśleć, że założenie własnej firmy będzie wymagało niekończących się godzin pracy i lat zaangażowania. Prawda jest taka, że ​​większość firm wymaga dużo wysiłku. Ale istnieje wiele innych rodzajów firm, które możesz zacząć po stronie lub w niepełnym wymiarze godzin, i zacząć działać w ciągu kilku dni.

Większość z tych pomysłów biznesowych wymaga tylko niewielkiej inwestycji; Wiele z nich wymaga niewielkiej wiedzy; I wiele z nich możesz działać z domu. Oto dlaczego łatwiej jest założyć firmę w niepełnym wymiarze godzin.

Wybór firmy w niepełnym wymiarze godzin

Kluczem do znalezienia łatwej do rozpoczęcia firmy lub firmy, którą możesz prowadzić w niepełnym wymiarze godzin, jest dokładne wybór firmy. Nie wybieraj tylko firmy, ponieważ to brzmi jak zabawa. Wybierz taki, który będzie również pasował do tego, ile energii i czasu chcesz włożyć do firmy.

to naprawdę realistyczne myślenie, że możesz znaleźć ekscytujące Biznes, który możesz łatwo zacząć i uruchomić w niepełnym wymiarze godzin? Jasne, tak. Kiedy byłem na studiach, zacząłem co najmniej jedną firmę na każdego letnie wakacje. Czasami zacząłem dwa lub trzy. To było tylko w 12-tygodniowym czasie wakacji.

Zasoby pokrewne:

21 Pomysły na przedsiębiorstwa w niepełnym wymiarze godzin, aby rozpocząć wolny czas100+ działalność w niepełnym wymiarze godzin-jednocześnie utrzymując pracę

Jakie firmy zacząłem? Pewnego roku był to wynajem rowerów. Kolejny rok kupiłem i sprzedałem łodzie. Kolejny rok był malarstwo domowe. Jedna firma, firma z mapą, zacząłem na sześciotygodniowe zimowe wakacje. Wymyśliłem koncepcję mapy, stworzyłem ją, sprzedałem reklamę na mapie i przyjąłem wstępne zamówienia w okresie od Święta Dziękczynienia do Bożego Narodzenia.

Prowadzić firmę, podczas gdy w szkole

Mogę również podać przykłady firm, które prowadziłem w niepełnym wymiarze godzin w szkole. Podczas mojego drugiego roku na studiach zacząłem gazetę. Nic nie wiedziałem o gazetach, więc przez około godzinę w tygodniu dostałem pracę w szkolnej gazecie przez około godzinę tygodniowo, aby móc dowiedzieć się, jak to się stało. Potem Presto! Z kilkoma przyjaciółmi uruchomiłem firmę gazetową.

Kiedy byłem w Business School, prowadziłem kilka książek telefonicznych i w wolnym czasie założyłem firmę wydawniczą książki.

Oczywiście, mój wybór firm w niepełnym wymiarze godzin nie był oparty na najłatwiejszych lub najmniej czasochłonnych firmach. Ale mój punkt widzenia wciąż stoi. Istnieje wiele firm, które możesz odnieść sukces w niepełnym wymiarze godzin.

Firmy w niepełnym wymiarze godzin plany

Mimo że możesz myśleć o biznesie w niepełnym wymiarze godzin, zdecydowanie zalecam wprowadzenie tego samego rygorystycznego i dyscypliny w procesie planowania, co w pełnym wymiarze godzin. Moje ulubione pytanie w biznesie brzmi: “Jaki masz plan?” Uważam, że każda firma z swobodnego stoiska z lemoniadą powinien mieć jakiś biznesplan.

Nie jest tak ważne, aby Twój biznesplan był długi, kompletny i szczegółowy. Ważniejsze jest to, że zastanawiałeś się i ważyłeś alternatywy dla kluczowych decyzji. Jak Twoja firma będzie inna od konkurencji? Na jakiej podstawie zamierzasz konkurować? Jaki będzie twój plan marketingowy? Ile pieniędzy zamierzasz budżet na założenie firmy?

Zainteresowany założeniem własnej firmy? Sprawdź nasz przewodnik już dziś! Inwestowanie w działalność w niepełnym wymiarze godzin

, zwłaszcza w niepełnym wymiarze godzin, że powinieneś ustalić twardy limit dla maksymalnej kwoty pieniędzy, którą chcesz zainwestować w swoją działalność. W ten sposób ograniczasz nie tylko swoje ryzyko, ale także ograniczasz strach. Wiesz, jak zły może być najgorszy przypadek. Ograniczanie swoich obaw jest Ważne narzędzie dla Ciebie, które pomoże Ci poczuć się bardziej pozytywnie w założeniu firmy. Upewnij się, że zapisujesz, ile pieniędzy chcesz zainwestować.

Bądź realistyczny. Czy naprawdę budowałeś wystarczającą ilość pieniędzy, aby odeprzeć firmę? Bez względu na to, jak ostrożnie budżetujesz każdy koszt na rozpoczęcie działalności, zawsze będą przekroczenie kosztów na przedmioty, które uzyskałeś budżet, a także napotkasz wydatki, o których nigdy nie myślałeś.

, ale nie chcesz też ciągle wlewać pieniędzy w firmę bez końca. Wiele osób będzie miało na uwadze kwotę na założenie firmy, ale potem, gdy wydadzą tę kwotę, po prostu będą w pełni wylewać pieniądze. Nie bądź jedną z tych osób. Ustaw realistyczny limit tego, ile chcesz zainwestować, a następnie pozostać przy nim – przynajmniej dopóki nie osiągniesz pozytywnego, mierzalnego kamienia milowego, który wskazuje, że Twoja firma się powiodła.

w niepełnym wymiarze godzin Pomysły biznesowe są nieograniczone

Biznes plan pozwala połączyć swoje myśli w spójny sposób. Może to zmusić do rozważenia wielu krytycznych elementów potrzebnych do ożywienia Twojej firmy. Czasami, wykonując biznesplan, możesz zdecydować, że firma, którą planujesz rozpocząć, nie wygląda tak atrakcyjnie. W porządku. Czasami w biznesie najważniejszą decyzją jest to, czego biznes nie zacząć. I zawsze jest kolejny świetny pomysł na biznes, czając się za rogiem!

Bob Adams jest seryjnym przedsiębiorcą i założycielem Businesstown.com.

Zastrzeżenie: Treść na tej stronie służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi porady prawnej, podatkowej lub rachunkowości. Jeśli masz konkretne pytania dotyczące któregokolwiek z tych tematów, poszukaj doradcy licencjonowanego profesjonalisty.

Porównaj pakiety Zenbusiness Zidentyfikuj pakiet odpowiedni dla Twojej firmy a następnie rozpocząć

Starter

0 $

Nie odnawia*

Plus opłaty za zgłoszenie stanu

Gotowe w około 2 do 3 tygodni

Rozpocznij teraz

Standardowa prędkość zgłoszenia

110 Zadbawanie bezproblemowo

199 $

Obliczane rocznie

Plus opłaty za zgłoszenie stanowe

Gotowe w około 4 do 6 dni

Rozpocznij teraz

Szybsza przyspieszona prędkość

11110 Zgodność z niepokojem

11111111111 Premium

299 $

REALED REALET

Plus State Składka Opłaty

Gotowe w około 1 do 2 dni

Start teraz TOP Funkcje

Najszybsza prędkość zgłaszania pośpiechu

Domena Nazwa i adres e -mail

Dostosowywany strona biznesowa

*Oferta specjalna – *Oferta specjalna – Uzyskaj rozrusznik za 0 USD plus opłaty stanowe. Z łatwością dodaj inne usługi podczas rozpoczynania i rozwijania firmy.

Post jest łatwiejszy niż myślisz, aby rozpocząć działalność w niepełnym wymiarze godzin! pojawił się pierwszy na Zenbusiness Inc ..