Pobyt Laserowy skupiony na ryzyku Omicron wokół Chin | Forexlive.

Opublikowany przez Andrzej Nowak o December 24, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

Ryzyko w innym miejscu Mniej Ważne Przycisk Adam Piątek, 17/12/2021 | 17:16 GMT-0 17/12/2021 | 17:16 GMT-0 0 Moje obudowa bazy założeniem jest, że Omicron będzie rozerwać przez Chiny, jak obecnie jest w reszcie świata.

Jak to rozwija się określa, co dzieje się na rynkach w ciągu najbliższych kilku miesięcy. W najgorszym przypadku w scenariuszu Chiny mają pewną miarę sukcesu, przytrzymując go z powrotem, ale ogniska nieprzerwane powodują obloty poza i na całym kraju, wkładaj napięty globalny łańcuch dostaw w kierunku punktu łamania.

Najlepszym scenariuszem jest to, że Chiny to zawiera. Biorąc pod uwagę transmisję, bardzo wątpię, ale powiedziałbym to samo o delcie.

Bardziej realistycznym i mniej negatywnym scenariuszem jest to, że Omicron szybko przytłacza Chiny i szybko porzucają politykę Covid-zero. Wątpię, co może się wydarzyć przed Igrzysk Olimpijskich od 4 lutego, ale po prostu będziemy muszę poczekać i zobaczyć.

Lokalnie został po raz pierwszy wykryty w Guangzhou we wtorek, a kolejne przypadki związane z nim zostało wczoraj znalezione, więc może to rozwijać się w szybkiej modzie. W wczoraj znajduje się wybuch w wczoraj wybuchu z sześcioma nowymi przypadkami. W mieście 10,5 miliona jest masy jazdy. Wskazania są takie, że jest to szczep delta, ale to tylko kwestia czasu przed przybyciem przypadków Omicron. W Hongkongu wykryto dwa przypadki Omicron w przybyciu do załóg lotniczych. To był jeden z 10 nowych przypadków w czwartek.

Nie zapomnij, że Księżycowy Nowy Rok przyjeżdża w najgorszym możliwym czasie z wakacje biegnące od 31 lutego do lutego 6. będzie oznaczać szerokie podróże i sprawi, że kontrakt śledzący jest niezwykle trudny.

Jak rynki zareagują?

Myślę, że rynki śpią na tym ryzyku.

Jest teraz reakcja kolana, aby kupić zanurzenia, ponieważ większość świata nauczyła się, jak zachować Gospodarka wyjeżdża nawet z korywką szalejącą. Blokada są ukierunkowane wiedzą i firmami wiedzą, jak się dostosować. Co więcej, tak mocno, jak Omicron uderza, wiemy, że zniknie za kilka miesięcy.

To po prostu nie ma w przypadku Chin i zakres możliwości, jak mogłoby się odtwarzać, są nieograniczone. W końcu będzie to zanurzenie, ale teraz jest tak trudno oszacować, w jaki sposób Chiny zareagują, gdy nieuchronnie zaczynają tracić bitwę przeciwko Omicronowi.

Reklama – Kontynuuj czytanie poniżej