Jaki jest kosz handlowych wokół wojny na Ukrainie? |. Forexlive.

Opublikowany przez Andrzej Nowak o February 18, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

USA wierzy, że wojna może przyjechać we wtorek Adam przycisk piątek, 11/02/2022 | 20:05 GMT-0 11/02/2022 | 20:05 GMT-0 0 Więcej raportów o szczegółach wezwania Bidena ze światowymi przywódcami przeciekają i wydaje się, że powiedział im, że wierzy, że Putin dał rozkaz zaatakować.

Jen obramuje się z powrotem do wysokości dnia, a zapasy są na świeżych upadkach z S & P 500 punktami do 4414 r. Olej jest również obramowanie wyższe, a złoto zachowuje silną ofertę.

Jeśli nic więcej, myślę, że dostajemy dobry pomysł na to, co są “handlami wojennymi”.

Kupić:

YEN Oil Gold BondSwheat Sprzedam:

zapasów, zwłaszcza uznaniowe konsumentów i tech techniczne AUD Oczywiście jest to odwrót, jeśli istnieje de-eskalacja.

Myślę, że niektóre z nich mogłyby odwracać czas i jak reaguje na oleje później, zależy od tego, czy istnieją sankcje w rosyjskiej ropy i gazu. Wcześniej W tym tygodniu wystąpił sprawozdanie, że przywódcy zgodzili się na “dynamiczne” sankcje, które mogłyby się eskalować, więc jestem skłonny wierzyć, że pierwsze ogłoszone sankcje będą lżejsze niż obawiane. To może zaszkodzić oleju.

Crypto jest ciekawym. Niedawno handlował jak lewostronny handel na technice. Bitcoin jest dziś na tej wojnie mówić, więc jest to wskazanie, ale warto uważnie obserwować.

Reklama – Kontynuuj czytanie poniżej