Midweek Market Podcast – 1 września

Opublikowany przez Andrzej Nowak o September 4, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

Ponieważ sierpnia września do września, USD podjął się pod presją, akcenty wyciśnięte wyższe i ceny ropy były wspierane przed OPEC News, z NFP nadal nadejdą.

HotForex · Podcast Midweek Market – 1 września

Tydzień rynkowy – sierpień do września

Inny lotny tydzień do rozpoczęcia miesiąca; USD pozostałości naciśnieniowych przy trzech tygodniach upadków jako raporty gospodarczych pozostają mieszane, akcji trafiły na wszystkie godziny ponownie wspierane przez silne zarobki i amerykańskie Treasury trzymają na zyski nawet rentowności odzyskania. Wszystkie oczy teraz na spotkaniu OPEC (dziś) i danych zadań NFP (piątek).

To tydzień NFP, więc zadania, zarobki i bezrobocie stają się etap centrum. Cotygodniowe amerykańskie roszczenia bezrobocia ponownie nieodebrane oczekiwania, w latach 353.000 , z 342.000 spodziewane w tym tygodniu. Oczekuje się, że NFP ma około 750.000 i bezrobocia , aby upuść do 5,2% . Chociaż dane nadal trend niżej, jest to bardzo zniechęcać do długotrwale bezrobotnych.

Włożenia szczepionek nadal napędzają sentyment, , ale wariant Delta pozostaje znaczącym problemem. Wzrost przypadków w USA i częściach Azji nadal ważą. Ponad 5,29 mld Dawki szczepionek podawano na całym świecie, ale wiele krajów o niskich dochodach nadal mają mniej niż 5% stawek szczepień.

W tym tygodniu zmienność FX ponownie była widoczna. USDDINDEX wślizgnął się do 92.35 , ale posiada 92.00, i EURUSD testowany do 1.1845 z 1,1750 obciążeń, podczas gdy USDJPY obraca ponad 110,00, Testowanie 110.50 . Kabel Zgromadzony od dołu 1.3700 , wzbogacony powyżej 1.3800 przed rozliczeniem do 1.3750.

US Materiały zapasowe Wysłano więcej nowych wysokości i kontynuuj konsolidowanie na wysokości z tyłu sezonu silnych zysków Q2. Wrzesień, szczególnie druga połowa, może być bardzo lotny na akcje. Jednak usa500 posiada obecnie ponad 4500 , USA30 nadal testuje 35.500 i testów 11011 .

Cena złota przeniosła się w tym tygodniu, gdy USD pozostał naciskany i amerykańskich skarżących w popyt. Cena naruszona USD 1800 , księgowość w $ 1823 i upadek przy $ 1775 . 20-dniowa średnia ruchoma ma do $ 1796.

Ceny miały lotny tydzień, jak Hurricane IDA uderzył w US OPEC spotkanie dzisiaj. Rajd do $ 69.00 przekroczył do $ 68.20 przed wiadomościami z Wiednia i zapasów również później, ale pozostaje wspierana przez 20-dniową średnio średnio w $ 67,60.

Wydajność na US 10-letnia Uwaga Skarbu pozostaje bardzo w centrum uwagi. Cotygodniowa wysokość 1,3610% W czwartek spadła poniżej 1,28% , ale odzyskała 1,30% , aby zamknąć miesiąc przed danymi NFP w piątek.

Kliknij tutaj , aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Stuart Cowell

Analyst Market Głowica

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowią niezależne badania inwestycyjne. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani należy uważać za zawierające, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zapawaby w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie poprzednich wykonania nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji w oparciu o informacje dostarczone w niniejszym komunikacie. Niniejszy komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej wcześniejszej pisemnej zgody.

.