Jak znaleźć drogę do sukcesu podczas COVID-19

Opublikowany przez Andrzej Nowak o December 17, 2020 Zobacz wszystkie posty autorów

Nasi trzej prelegenci z tego odcinka Przetrwaj i Thrive mają różne środowiska, ale są ekspertami w tym, co robią. Chcesz być ciężko znaleźć każdego, kto nie doświadczył wzloty i upadki biznesu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę, czy pracujesz dla dużej marki, część życia przeżywa sukces i porażkę. COVID-19 utrudnił wielu ludziom i firmom sukces, ale jest nadzieja na lepszą przyszłość. Nasz panel omawia różne ścieżki do podjęcia, aby znaleźć sukces w tej nowej normalności.

Obrotowe, Sukces i Kobiety-led Firmy

Dana White jest właścicielem Paralee Boyd, małej sieci walk-in tylko salony fryzjerskie w Detroit, Michigan. Z COVID-19 uderza firm opartych na usługach szczególnie trudne, Dana wie, że za pivoting.

Dana skończyło się na możliwości, aby pomóc innym firmom dowiedzieć się tego nowego świata. Więc ona teraz posiada swój salon fryzjerski, ale jest również mówcą i konsultantem dla innych firm.

Gabrielle Raymond McGee ma doświadczenie w pomaganiu dużym markom czynić dobro. Zanim pracowała w Tory Burch, była w golfa i major league baseball. Pracowała również w hokeju i zawsze wierzyła w moc, że sport może zjednoczyć ludzi. Tory Burch zwerbował ją około siedem lat temu, aby pomóc w prowadzeniu ich fundacji.

“To, co kocham w torysach, to to, że zawsze miała bardzo jasną wizję, która polega na wzmacnianiu pozycji kobiet, a w szczególności właścicieli małych firm. Nie wyobrażam sobie ważniejszego czasu niż teraz, aby to zrobić. Jeśli spojrzymy na statystyki, kobiety były niedokapitalizowane przed COVID, a teraz jest jeszcze gorzej.”

Więc Gabrielle i fundacja próbują to zmienić.

Udana przedsiębiorczość

Mike Michalowicz jest przedsiębiorcą i autorem dla małych firm. I bardzo dobrze zna wzdych i upadków, które się z nim spotykają. Po dość udanych i sprzedaży niektórych swoich firm, aby włączyć mocny zysk, Mike w końcu znalazł się bez niczego, aby pokazać za to.

centrum;” >”Jestem teraz na misji w celu wyeliminowania ubóstwa przedsiębiorczości … Jest ta luka, której doświadczamy, tę wizję mamy jako przedsiębiorcy, jak to będzie: wolność finansowa, niezależność, robić to, co chcesz, kiedy chcesz.”

Ale jak wielu wie, w rzeczywistości jest to, że pracujesz tyłek off i czasami nie widać pieniędzy.

Więc misją Mike’a jest wypełnienie tej luki. Jest autorem książek na ten temat, które przechodzą przez proste strategie dla przedsiębiorców. “Jedna z moich najpopularniejszych książek nazywa się Profit First, gdzie przestajesz stawiać zysk na ostatnim miejscu i używać zasady “Zapłać sobie pierwszy” w swojej firmie, więc masz pewność zysku na stałe.”

Uzyskaj opinię klientów w biznesie

Klienci oczekują teraz czegoś nowego. Nowe środowiska w restauracjach i innych dawnych obszarach, gdzie zbieraliśmy się. I te informacje pojawiają się z pytaniem, więc celem akcji numer jeden, którą możesz teraz wykonać, jest dotarcie. Skontaktuj się ze swoimi dawnymi klientami lub patronami i powiedz: “Jak możemy ci teraz służyć?” I dadzą Ci wgląd w to, czego potrzebują.

“Jedna restauracja, z 25 w naszym regionie tutaj, skontaktowała się z klientami i powiedziała: “Jak możemy ci teraz służyć?” Powiedzieli: “Potrzebujemy gorących posiłków, ale nie chcemy czekać na dostawę przez godzinę. I nie mamy czasu, aby przyjść na twoje miejsce, czujemy się zagrożeni.” Połączyli siły z food truckiem. Food truck idzie do dzielnic z gorącymi posiłkami i dostarcza od 60 do 80 posiłków w ciągu godziny. To jest radykalnie inna sprawa. Więc jak to może być wielki reinvention dla Ciebie? To jest szansa.”

Właściciele firm muszą zacząć myśleć o tym, kto i jaki będzie ich biznes w przyszłości.

Dla Paralee Boyd, to już nie generuje przychodów po prostu przez ludzi w fotelach salonowych. Musisz spotkać się z klientami tam, gdzie są, tak aby uzyskać linię produktów do pielęgnacji włosów, która jest zgodna z modelem biznesowym. A to może być nawet wprowadzenie serii filmów. Bądź zaangażowany i zapewnij swoim klientom pracę w nowy normalny jest.

Letting Go of the Past

Jedną z największych przeszkód, przez które muszą przejść właściciele firm, jest próba zmiany ich perspektywy i zmiany wizji tego, co będzie dalej.

Jako właściciele firm, byłeś skoncentrowany i napędzany na rozwój firmy, ale fundacja została grzechot, więc teraz następne kroki będą wyglądać inaczej. Firma będzie teraz w nowym normalnym i korzystne jest dodanie warstwy przychodów, jeśli to możliwe.

Tips for Starting a Business from Ground Zero

Kryzys COVID-19 zmusił wielu z nas do jasnego, co tak naprawdę ważne. Jest więc optymizm, że najlepsze firmy z tego wyjdą, ponieważ będą jasne, co się liczy.

Jak zacząć? Cóż, istnieje wiele zasobów tam. I to, co widzimy w kółko w społeczności, to przedsiębiorcy, którzy próbują zrobić wszystko sami. Ale to rzadko działa. Seth Godin rozmawiał z zespołem Tory Burch i powiedział: “Czy chcesz być freelancerem czy przedsiębiorcą?” To potężne pytanie, które wielu ludzi mogło wcześniej nie rozważyć.

Musisz być naprawdę jasne, co jest dla Ciebie ważne i jakie zasoby są wokół ciebie. I jest ich mnóstwo.

Fundacja Tory Burch ma konstruktora biznesplanu, który można po prostu wpisać swoje pomysły i generuje niestandardowy kreator biznesplanu. Więc nie musisz po prostu zgiełku, zgiełku, zgiełku i nigdzie nie iść.

SmartHustle Podcast z Ramon Ray ·

Otrzymuj najnowsze wiadomości dla małych firm, nadchodzące wydarzenia i nie tylko co tydzień na Smart Hustle.

Zarejestruj mnie!

Post pojawił się po raz pierwszy na SmartHustle.com.