Jak AT&T wspiera małe firmy

Opublikowany przez Andrzej Nowak o December 21, 2020 Zobacz wszystkie posty autorów

Chris Donan pracuje dla AT&T Business jako wiceprezes sprzedaży biznesowej. Jego zadaniem jest obsługa małych, średnich firm w Stanach Zjednoczonych. Jest odpowiedzialny za prowadzenie i współpracę z 1300 specjalistami od rozwiązań i technologii, którzy współpracują bezpośrednio z małymi firmami. Wspierają również swoje potrzeby poprzez kryzys COVID-19. Małe firmy są złotą nicią w AT&T – kiedyś były małą firmą. Firma AT&T small business dostarcza innowacyjne i zmieniające działalność rozwiązania. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Myślę, że małe firmy potrzebują nas teraz bardziej niż kiedykolwiek i potrzebujemy ich. Więc znalezienie sposobów wspierania w jakikolwiek sposób, że możemy jest coś, co byliśmy skoncentrowani na. Dla nas działania to coś więcej niż reklamy, dlatego dołączam do Ciebie tutaj w Survive and Thrive dzisiaj. – Chris Donan

Obsługując małe firmy

Cóż, sposób, w jaki myśleliśmy o tej pandemii i naprawdę daje wskazówki dla naszych specjalistów technologicznych, które służą małym firmom jest coś, co pożyczyłem od naszego partnera kilka lat temu. Chodzi o teraz, następny i nowy.

Rozbijmy, co te trzy rzeczy oznaczają.

Kiedy pandemia uderzyła i drzwi zaczęły się zamykać, małe firmy zadawały pytania o to, co robić i jak prowadzić swoje firmy. 

Pytania takie jak:

Jak utrzymać otwarte drzwi? Jak utrzymać pracowników pracujących i na liście płac? Czy muszę oszczędzać gotówkę? Czy mam teraz możliwość rozwoju? Jak mogę teraz obrócić swoją działalność w zakresie cegły i zaprawy na coś, co jest online lub cyfrowe w ciągu dnia, tygodnia lub miesiąca? 

Są to czasy, że ATT&T małych rozwiązań biznesowych są tutaj, aby wspierać klientów. Kilka rzeczy, które skupili się na “teraz” fazy było zobowiązanie 1,2 milionów dolarów do małych firm, aby wspierać nacisk na uczenie się na odległość. Był to priorytet numer jeden, ponieważ osiągnęli oni do lokalnych przestrzeni edukacyjnych.

Partnerstwo z American Express

AT&T nawiązało również współpracę z American Express i 40 innymi firmami dla Stand For Small. Połączyli współpracę z 40 innymi firmami, oferując narzędzia i doradztwo, aby pomóc małym firmom.

“Dla nas chodzi o współpracę i połączenia i co możemy zrobić, aby je tam wspierać.”

Po stronie pierwszego odpowiadania, AT&T ma FirstNet, jedyną dedykowaną sieć dla ratowników, gdzie mają dostęp do najlepszej dostępnej sieci. Połączenie nigdy nie było ważniejsze niż obecnie, a ratownicy mogą czuć się pewnie w tej sieci.

Następnie istnieje zapotrzebowanie na mobilne hotspoty i komórkowe łącza szerokopasmowe. Sieć ATT&T przetrwała test. Udało im się dostarczyć i uzyskać te połączenia do klientów na etapie “teraz”. 

Istnieje również ślad światłowodowy AT&T, który radzi sobie dobrze, co najmniej. ATT&T jest znany z największego śladu światłowodowego w Stanach Zjednoczonych. I to jest kluczowe. Wystarczy pomyśleć o wszystkich różnych webcasts firmy są łącząc teraz. Wszystkie te połączenia. Są połączone przez telefon komórkowy lub są połączone za pomocą połączenia naziemnego. To wszystko jest podstawą technologii i sieci, która jest teraz tak krytyczna.

Zespół Chrisa jest spadając koniec ogona “teraz” fazy, gdzie widzieli popyt w rządzie stanowym, edukacji samorządowej, a następnie niektóre branże, takie jak opieka zdrowotna, sklep spożywczy, dostaw spożywczych, pracowników służby zdrowia, i wszystkie rodzaje pierwszej odpowiedzi. 

AT&T Small Business Opportunities

Wiele pytań, które Chris i jego zespół otrzymują od klientów, gdy wszyscy przechodzimy do następnej fazy, to:

Co teraz robię, co może działać na stałe? Czy to da mi przewagę nad konkurencją w wyniku tego? Czy powinienem zainwestować, aby wyprzedzić w tym czasie?

To są wielkie decyzje do przemyślenia. Więc AT&T prowadzi te rozmowy z małymi firmami.

Oto kilka przykładów tego, jak to wygląda:

Places of Worship

Nie można iść do dużych kongregacji teraz, nie więcej niż 10 osób może gromadzić się i trzeba zachować co najmniej sześć metrów od siebie. (To był obecny przypadek, kiedy ten wywiad się stało) Tak, musisz przejść do modelu online. Pomyślcie również o zasięgu, jaki te miejsca kultu mają w swoich wspólnotach: Jak to zrobić? Cóż, z technologią.

Senior Living + Telehealth

Jeśli chodzi o to, jak zmieniają się modele biznesowe w czasie kryzysu, możemy myśleć o starszym życiu i telezdrowia. Pomyśl o starszym środowisku życia: Jedną z rzeczy, których nie chcesz mieć, są obcy, którzy przychodzą do starszej społeczności życiowej, która tam nie mieszka. Tak więc wiele społeczności upewnia się, że zapewniają iPady i inne podłączone urządzenia, aby mieszkańcy mogli komunikować się z członkami rodziny i być w stanie być połączeni ze światem zewnętrznym. Chris uważa, że chce również umożliwić małym klientom biznesowym to zrobić.

Następnie po stronie telemedycyny telemedycyny telezdrowia wiele osób, w tym seniorzy, nie chce podróżować na zewnątrz, aby uzyskać recepty lub zobaczyć się z lekarzami. “Myślimy o perspektywie podczas pracy w AT&T i zawsze mówimy o tym, jak dźwięk wybierania nie leczy raka. Jesteśmy tak blisko, jak możemy dostać się do niego teraz. To była misja serwisowa po następnej stronie.”

Wyłudzanie informacji

Niestety, kryzys COVID-19 ustąpił miejsca wielu oszustwom phishingowym i atakom usługi typu “odmowa”. Wszystkie są zbieżne w jednym miejscu i musisz być w stanie chronić swoje środowisko, zwłaszcza w miarę przechodzenia do bardziej modelu online. Sieć AT&T dystrybuuje te ataki, gdy pracują z klientami, którzy martwią się o tego typu środowiska.

Nowa strona do pracy z mśp

Słyszeliśmy to dużo – tym razem w historii stwarza wiele możliwości zakłóceń. Zakłócenia pochodzą z tej przestrzeni. Od przedsiębiorców po wschodzące firmy i małe firmy – stąd pochodzą innowacje. A jeśli chodzi o małe firmy, Chris uważa, że jest to miejsce, z których najbardziej się wywrzemy.

“Zobaczysz niesamowite innowacje technologiczne, które pojawią się w tym przedziale czasowym. To wszystko będzie pochodzić stąd. Prawdopodobnie będzie pochodzić od wielu ludzi, którzy są teraz na moście.” – Chris Donan

Disruptive Innovation

Clayton Christianson był profesorem biznesu harvardzkiego, liderem w zarządzaniu przedsiębiorstwem i niestety zmarł w styczniu. Ukuł koncepcję przełomowych innowacji. Jego teoria głosiła, że małe i powstające firmy, które oferują lepsze rozwiązanie dla potrzeb swoich klientów i ich niszowego rynku, zepchną starsze i ugruntowane korporacje na bok. To rzeczywiście zdarzyło się wiele razy, i to będzie się działo w jeszcze większej częstotliwości teraz, jak coś się zmieni. Nic z tego nie da się osiągnąć bez technologii. Cmentarze są pełne firm, które zignorowały zagrożenia konkurencyjne, które były poparte technologią.

Clayton M. Christensen w Harvard Business School w 2006 roku. Dołączył do wydziału tam w 1992 roku po wielu latach jako wykonawczy. Kredyt: Jodi Hilton dla The New York Times

AT&T był kiedyś małą firmą. Każdy, kto w przeszłości otrzymywał telegraf, szydził z AT&T. “To nie zadziała. AT&T nie jest wielką firmą.” Ale te rzeczy pojawiają się w czasie. To ta sama koncepcja producentów statków szydząc na parowce. Wszystkie zakłócenia są oparte na technologii, a rozwiązania technologiczne i ludzie są podstawą tego wszystkiego. Na tym opiera się innowacja. Celem zespołu Chrisa jest tworzenie połączeń. Ze sobą, z tym, czego potrzebują, aby rozwijać się w codziennym życiu, a także z historiami i doświadczeniami, które mają znaczenie dla konsumentów. “… skupienie się na tej przestrzeni, w szczególności na budowaniu tej innowacji poza technologią, jest tak naprawdę tym, na czym skupia się mój zespół i rozwijamy się, abyśmy mogli budować małe firmy.”

“Poprzez swoje badania i nauczanie”, napisał profesor Nohria, “zasadniczo ukształtował praktykę biznesu i wywarł wpływ na pokolenia studentów i uczonych.” – NYT

Final Words

Chris zachęca wszystkich przedsiębiorców i liderów do myślenia o twojej teraz, następnej i nowej, czy to z małym biznesem AT&T, czy z kimś innym na całym świecie. Zaufaj tym dostawcom technologii, które pomogą Ci wprowadzać innowacje i zakłócać działanie. “Myślę, że to jest coś, co jest dla ciebie kluczowe. Zakłócisz tę gospodarkę.” Niektórzy z was mogli słuchać w tym wywiadzie!

width=”100%” height=”166″ frameborder=”no” scrolling=”no”>

SmartHustle Podcast with Ramon Ray ·

Otrzymuj najnowsze wiadomości dla małych firm, nadchodzące wydarzenia i nie tylko co tydzień na Smart Hustle.

Zarejestruj mnie!

Post pojawił się po raz pierwszy w SmartHustle.com.