Aktualizacja rynku – 22 marca – Zakłady Hike Rate Vaigh

Opublikowany przez Andrzej Nowak o March 27, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Wskaźnik w Dnia Skarbu była historią poniedziałkowego obrotu po Przewodniczący Fed Powell podkreślił Hawk Sance wychodzi z posiedzenia FOMC. Reakcja w obligacjach wykazała wiele jittrów nad perspektywy i zdolność Fed, aby osiągnąć miękkie lądowanie. Krzywa amerykańska spłaszczyła się znacznie wczoraj, ponieważ krótki koniec underformed wśród niepełnosprawnych, że Fed będzie agresywnie podwyższone stawki. Sentyment giełdowych wciąż wyglądał znacznie lepiej w Azji niż w Europie, a nawet USA. US Dolar został poszukiwany jako cen ropy podniósł z WTI obecnie handlem $ 114,90. Ceny energetyczne rośnie ponownie, a banki centralne są ustawione na bodziec z ECB Rehn wczoraj potwierdzający , że w centralnym scenariuszu EBC przygląda się windy w stawkach za I kwartał lub może Q1 w przyszłym roku. Wall Street był Przygnębiony w niepewnym działaniu, Korygowanie z zdrowych zysków w sprawie wcześniejszego tygodnia, ponieważ FOMC wygląda na Wzmocnienie żądania, aby pomóc w rozwiązaniu inflacji Pop, który teraz chce być dłuższy trwałe i bardziej rozpowszechnione ze względu na wstrząs dostaw z wojny Ukrainy.

USD UP ( USDIndex 98.94 ). 10-letnia stawka Skarbu wynosi 4,7 BP, 2-letni 7.0 pb, 10-letnim, 10-letnia przyszłość Bund w dół 70 kleszczy, futures w USA są w dół -12 kleszczy. Szybkość JGB podniósł 1,1 BP i stawki w Australii i Nowej Zelandii podskoczył odpowiednio 14.0 BP i 13,0 BP w nadrabianiu handlu. MASY NIKKEI Podniósł 1,5%, ASX Podniósł 0,86%, a Hang Seng podskoczył 2,1%, nawet gdyby nas terminy futures nas spadły. Hongkong został wzmocniony przez grupy Alibaba Holding Ltd 25 mld USD BLN Program Programu Share i Przeciwnie, CSI 300 jest obecnie nieco lekko na czerwono. SLID -0.58%, z usa100 przesuwanymi -0,4%, podczas gdy usa500 był poza0.04%. Zasoil – Odnowiony wzrost cen ropy, do $ 112.22 – Obecnie niższa do 108,68. Złoto – pozostaje pod presją o $ 1934. Bitcoin narusza $ 43.400 , transakcje w $ 42 185 . Rynki FX EURUSD DIPS do 1.0960, USDJPY wspiął się do 1

120.48 11011 i Kabel Zgromadzony do 1.3136. Dziś – Wielka Brytania Dane finansowe publiczne, a jeszcze bardziej, więc prezentacja budżetu będzie interesowała również na rynki. Kalendarz ma dziś dane konta bieżącego strefy euro, które jest mało prawdopodobne, aby przyciągnąć zbyt wiele uwagi.

Największy FX MOVER @ (07:30 GMT) BTCUSD (+ 2,63%) Rajd trwa 43,437, łamanie na początku 18 marca H1 ATR 479.989, Codziennie ATR 2405.790.

Click Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Andria Pichidi

analityk rynku

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych . Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani nie powinien być uważany za zawierający, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zaawansowanie w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł i wszelkich informacji zawierających wskazanie W przeszłości nie jest gwarancją ani niezawodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzuje się pewnym stopniem niepewności i że wszelkie inwestycje tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji opartych na informacjach podanych w niniejszym komunikacie. Ten komunikat nie może być reprodukowany ani dalszy dystrybucja.

.