Większość liderów biznesu uważa, że wybory prezydenckie w 2020 r. wpłyną na małe firmy

Opublikowany przez Andrzej Nowak o October 18, 2020 Zobacz wszystkie posty autorów

Większość liderów biznesu w USA uważa, że wynik wyborów prezydenckich w 2020 r. wpłynie na ich biznes.

Dla badania odzyskiwania małych firm Verizon Business koncentruje się na 600 małych i średnich firmach, które są obecnie otwarte lub planują ponowne otwarcie. Oprócz wpływu wyborów prezydenckich w 2020 r., badanie zagłębia się również w trudności, z jakimi borykają się przedsiębiorstwa i nastroje przedsiębiorców co do ich przyszłych perspektyw.

Wpływ wyborów prezydenckich w 2020 r.

Verizon Business stwierdza, że 81% małych liderów biznesu uważa, że wynik wyborów prezydenckich w 2020 r. wpłynie na małe firmy w USA.

Co najważniejsze, że przekonanie stoi niezależnie od przynależności partyjnej. Ponadto 57% twierdzi, że wyniki będą miały wpływ na bezpieczeństwo finansowe ich własnej działalności.

Deksyce, 84% małych przedsiębiorstw uważa, że wynik wyborów wpłynie na całą gospodarkę.

większość liderów biznesu uważa, że wybory prezydenckie w 2020 r. wpłyną na małe firmy

warunków

Verizon Business stwierdza również, że nastąpiła poprawa nastrojów ze strony liderów biznesu, choćby tylko o mały.

First, 67% małych firm twierdzi, że sprzedaż spada, w dół o 78% od kwietniowego badania.

Sekunda, 72% małych firm uważa, że jeśli warunki pozostaną takie same, będą one nadal otwarte przez co najmniej pół roku.

Wtym, 92% jest zaniepokojonych skutkami pandemii dla wszystkich małych firm w USA. To poprawa z 96% w kwietniu.

Czędowo, 52% drobnych decydentów biznesowych obawia się o swoje bezpieczeństwo pracy. To spadek z 56% w kwietniu.

Wyzwania utrzymują się

To nie znaczy, że istnieje przytłaczająca pozytywność wśród małych i średnich firm. Oni nadal czują crunch.

“Ważne jest dla nas, aby zrozumieć przeszkody naszych małych klientów biznesowych stoją i określić, w jaki sposób możemy przezwyciężyć te wyzwania razem”, mówi TJ Fox, prezes Verizon Business Markets.

Badanie przeprowadzone przez Morning Consult stwierdza, że 91% uważa, że pandemia dotknęła małe firmy w całych Stanach Zjednoczonych. Jeśli chodzi o ogólną gospodarkę, 86% twierdzi, że jest zaniepokojonych wpływem pandemii.

większość liderów biznesu uważa, że wybory prezydenckie w 2020 r. wpłyną na małe firmy

Transformacja technologiczna

Fox mówi, że kluczowym obszarem Verizon Business pomaga klientom jest ogólna inwestycja w transformację cyfrową.

“Technologies które umożliwiają pracę zdalną i współpracę, a które zapewniają bezpieczeństwo mobilne i usprawniają przepływ pracy, są integralną częścią sukcesu małych firm w tej nowej rzeczywistości”, wyjaśnia Fox.

Wydaje, że 36% wdrożyło nowe systemy lub technologie, aby umożliwić bardziej zdalną współpracę. Tymczasem 76% twierdzi, że współpraca między zespołami jest ważna w tych trudnych czasach.

Możliwości i wyzwania dla małych firm

Na transformacja ta przynosi zarówno możliwości, jak i wyzwania dla właścicieli i pracowników małych firm, mówi Verizon Business.

Droby partner biznesowy mówi, że 67% osób korzystających z nowych systemów napotyka wyzwania. Około 59% twierdzi również, że pracownicy twierdzą, że praca zdalna utrudnia odczuwanie więzi między sobą. Ponadto 59% twierdzi, że członkowie zespołu twierdzą, że praca zdalna zaciera granice między pracą a życiem osobistym.

Z drugiej strony, 62% twierdzi, że pracownicy uważają, że praca zdalna pozwoliła im skuteczniej równoważyć pracę z obowiązkami osobistymi. Co więcej, 49% twierdzi, że praca zdalna zwiększyła zadowolenie pracowników i morale.

Naszy post , które pojawiły się po raz pierwszy w SmartHustle.com.