Smart Hustle życzy szczęśliwego nowego roku i sukcesu kołysanego w 2022 roku

Opublikowany przez Andrzej Nowak o February 1, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Szczęśliwego Nowego Roku od Smart Hustle! Przez ostatnie rok zrobiliśmy wszelkie najlepsze, aby Ci służyć i zapewnić inspirację i edukację, aby pomóc Ci rozpocząć i rozwijać swoją firmę!

Jestem Ramon Ray Founder i Redaktor Smart Hustle, ten rok był dla mnie trudny, w nieszlachetnych. Jednak to był także rok sukcesu i niesamowity wzrost!

W imieniu zespołu Smart Hustle, życzę szczęśliwego nowego roku 2022.

maja Nowy Rok przyniesie wspaniały sukces do Twojej małej firmy.

Wraz z przejeżdżającym rokiem, musisz wiedzieć, gdzie obecnie stoi Twoje biznes. Teraz nadszedł czas, aby ustawić cele na nowy rok – gdzie chcesz wziąć udział?

w Smart Hustle, inspirujemy, motywować i kształcić małych właścicieli Biz, aby zrealizować swoje marzenia. Istniejemy tylko, aby pomóc Ci odnieść sukces.

Na początku nowego roku wymaga bliskiego spojrzenia na plan wzrostu rok przed nami. Ma kluczowe znaczenie ma rozpocząć początek, ponieważ ustawia ton na rok. Mówią – cóż, zaczął się połowa.

Więc wszyscy jesteście ustawiony na rozwijanie się w Nowym Roku?

strategie biznesowe, które mogą dokonać różnicy w 2022 r.

Prawy kroków w odpowiednich kierunkach są musi zmaksymalizować mały sukces biznesowy.

Aby wzrosnąć w 2022 r., Musisz Excel w podstawowych funkcjach biznesowych – zespół, finanse, korzystanie z technologii, marketingu, operacji itp.

Oto kilka strategii biznesowych dla Nowego Roku, które można wdrożyć, aby zwiększyć wzrost :

1- posiadanie sprytnej strategii cenowej

Najniższa cena nie zawsze jest najlepsza cena. Powinieneś pomyśleć poza nią i wdrożyć sprytną strategię cenową. To powiedział: Spróbuj dostać się do psychologii swoich klientów, aby wiedzieć, co zachęca do kupowania.

Explore. Poniższe pomysły sprytne strategia cenowe, aby uzyskać inspirowany:

Daj zniżkę na zamówienia mające więcej niż jeden produkt oferować specjalne ceny dla członków w celu promowania pakietu lojalnościowego powszechnie kupowane przedmioty razem na specjalną cenę cenową z 9 podobną do 79

2- zatrudnianie do wzrostu

Prawdopodobnie zmagasz się do wzrostu w 2022 r., Jeśli nie zatrudnisz właściwych ludzi.

pracowników jest jednym z najważniejszych aktywów dla właścicieli małych firm. Upewnij się, że zatrudniasz pracownikom na rzecz wzrostu.

Zamiast tworzyć opisy zadań do ciasteczek, należy zapoznać dynamiczne opisy, aby przyciągnąć pracowników mające umiejętności generatywne, takie jak kreatywność, rozwiązywanie problemów, praca zespołowa i krytyczne myślenie.

Szukaj kandydatów, którzy mają wizję, aby wzrośnie i mają kompleksowe testy osobowości na krótkie dopasowanie.

3- Delegujące zadania Do wirtualnego asystenta

Zatrudnienie wirtualnego asystenta z pewnością pomoże w Twojej małej firmie wzrostu w 2022.

jest właścicielem małym biznesem, zwłaszcza gdy właśnie się rozpocząłeś, możesz być kuszony, aby zrobić wszystko samodzielnie. Uwierz mi, jest to wielki błąd.

powinieneś wykonać tylko zadania, które przenoszą igłę i delegować żmudne zadania do wirtualnego asystenta, aby zwolnić swój czas. Umożliwi to skupianie się bardziej na działaniach wzrostu jazdy.

Jeśli jesteś właścicielem firmy Solo Business, możesz pobrać, rozwijasz swój Solo Playbook, aby stać się bardziej skutecznym w tym roku.

4- Korzystanie z technologii, aby był bardziej wydajny

, jeśli twój mały biznes nie używa już technologii, bardzo tęsknisz. Bądź marketingiem lub zarządzaniem klientem, użycie właściwej technologii może mieć dużą różnicę.

Oto ważne narzędzia technologiczne Twoje małe działalności mieć:

Narzędzia do zarządzania relacjami z klientami, taką jak Zoho Systemy przetwórstwa płatniczego, takie jak pasek lub kwadratowe rozwiązania cyberbezpieczeństwo, takie jak Cisco Cybersecurity Solution Project Management Tools, takich jak narzędzia do zarządzania inwentaryzacją Asana, takich jak narzędzia do zarządzania mediami Zoho, jak Hootsuite

Możesz sprawdzić tę listę 50 potężnych narzędzi TECH Dla małych firm, aby znaleźć najlepsze narzędzia dla Twojej firmy.

5- Inwestowanie w siebie

Mały krajobraz biznesowy ciągle się zmienia. Po pandemii Covid-19 znajduje się paradygmatyczna zmiana na drodze, jak działają firmy. Dlatego

staje się konieczne, że należy zainwestować w siebie, aby pozostać na bieżąco z obecnymi trendami w sprzedaży, marketingu i zarządzaniu klientami.

Odłóż trochę pieniędzy w tym roku, aby trenować, edukuj się, aby stać się lepszym właścicielem firmy.

Oto kilka Przydatne zasoby Możesz odkrywać:

CEO CEO – Książka na budowaniu społeczności i silnej marki osobistej Dołącz do Smart Hustle Nation – grupa prywatna, na której można otrzymywać pytania Smart Hustle Podcast Najlepsze książki dla małych właścicieli firm

Idę Aby spełnić małe warsztaty biznesowe, aby pomóc właścicielom małym biznesom, postępować zgodnie z odpowiednimi strategiami, które zapewnią wzrost w tym roku i poza nią.

Co powinieneś przestać robić w 2022 r.

Nowy rok nie jest wszystkim o wykonaniu nowych rzeczy, ale dotyczy również daremnych strategii.

Oprócz rzeczy, które nie działały w 2021 r., Powinieneś przestać wykonać następujące czynności, aby odnieść sukces w 2022:

Unikanie nowej technologii, która może uczynić Cię bardziej efektywne nadzorowanie ignorowanie znaczenia planowania biznesu Ustalenie nierealistycznych celów robienia wszystkiego, co podkreślając Digital Marketing biorąc klientów Przyznano

ostatnich myśli,

2021 zniknęło, a cały nowy rok jest przed sobą. Nie czuj się nisko, jeśli nie miałeś zbyt wiele sukcesów w 2021 roku

Jak powiedział Buddha,

bez względu na to, jak ciężka, zawsze możesz zacząć się ponownie.

Skup się na jasnej przyszłości Nowy rok może zaoferować, i postępować zgodnie z strategiami biznesowymi na nowy rok. Na pewno się powiedziesz.

Post Inteligentny Hustle życzy Ci Szczęśliwego Nowego Roku i Sukcesu kołysającego w 2022 roku pojawiły się najpierw na smarthustle.com.

.