Kochasz superbohaterów? NetSuite podnosi poziom z nową serią Superhero

Opublikowany przez Andrzej Nowak o March 19, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

Superbohaterów może nosić peleryny, a niektórzy nie. Niektórzy są zawsze na pierwszej linii frontu każdego dnia walki z siłami zła. Niektórzy walczą ze wszystkimi wyzwaniami, przed którymi stoją małe firmy każdego dnia. Niezależnie od tego, NetSuite poprzez nową serię Superheroes of Finance świętuje obie grupy superbohaterów – plus niesamowity kunszt i głębia historii sprawi, że komiksy Marvela i DC potrząsną zazdrością.

Na początek, mężczyźni i kobiety w zespole finansowym są jednymi z bohaterów, którzy trzymają firmę razem.  Podczas obsługi przepływu środków pieniężnych firmy brzmi prestiżowo, praca nie jest tak fantazyjne. Zespół finansowy wkłada wiele pracy w zarządzanie nabyciem tych funduszy. Upewniają się, że jest wystarczająco dużo, aby sprostać codziennym operacjom i że organizacja jest opłacana w odpowiednim czasie.

Tak więc, mówiąc dokładniej, ta seria NetSuite jest hołdem dla zespołu finansowego. Celebruje je za zrozumienie przeszłości i utrzymanie funkcjonowania firmy w chwili obecnej. Świętuje również ich zdolność do przygotowania biznesu na możliwości rozwoju, które mogą nadejść w przyszłości.

Dzisiaj przedstawiamy Cię do Captain Finance.

O co więc chodzi captain finance?

Historia kręci się wokół Jen Ledger, która była córką dwóch olimpijczyków okazało CPA.

“W wieku 8 lat Jen była już geniuszem biznesowym. Opanowała automatyczne zamknięcie w wieku 9 lat, ale kiedy jej rodzice przegrali z okropnym incydentem związanym z arkuszami kalkulacyjnymi, Jen przysiągła położyć kres arkuszom kalkulacyjnym i ręcznemu wprowadzaniu danych na zawsze”, mówi narrator NetSuite.

Już zaintrygowany? Myśleliśmy, że tak.

“Jak Jen był geniuszem biznesu w tak delikatnym wieku”, możesz zapytać. Cóż, miała stoisko z lemoniadą, z wyjątkiem zaledwie ośmiu, ona już przekształciła go w 40-sklepową operację. Jej sklepy działały w trzech stanach i udało jej się to osiągnąć do:

Zamknięcie luki w łańcuchu dostaw cytryny Wymyślanie napoju z cytryny na chłodniejszy sezon Pisanie aplikacji do składania zamówień wraz z rabatami lojalnościowymi, które można wykorzystać podczas najgorętszych miesięcy letnich

Podczas gdy w roku studiów, ona już cieszył się krajowym rankingu jako junior gimnastyk. To była jej zwinność queer, że pozostawił wiele oszołomiony, jak zdawała się przeciwstawić silne siły grawitacji. Po prostu przeciwstawiła się wszelkim granicom ludzkiej elastyczności. To nie koniec!

Do 17, Jen już magistra matematyki i biznesu. Po ukończeniu prestiżowego Uniwersytetu Powierniczego w Reconcile w stanie Nebraska, była nie do powstrzymania. W tym czasie miała 19 lat, Jen była już doradcą Warrena Buffeta w sprawach inwestycyjnych. Udzielała również Jimmy’emu Buffetowi porad na temat merchandisingu i Złotego Bufetu na temat różnych zmian w menu.

Więcej o stracie rodziców

Jen rodzice Sebastian (Seb) i Nomina Ledger. Obaj zabrali Jen wraz z nimi, podczas gdy pracowali jako konsultanci dla nowego klienta głównego projektu. Klient, Opacity City, Inc został wepchnięty w rozwalony bałagan arkusza kalkulacyjnego Excel. To, po serii przejęć, kilka nowych przedsięwzięć biznesowych i uruchamia spółki zależne. To było zadanie Seb i Nomina, aby sens z ogromnego bałaganu.

W jednym z arkuszy, dwa znaleźć ciąg formuł, które udał się aż do rzędu 1,048,577. Był to wiersz, który bez wątpienia wykraczał poza zwykłe limity Programu Excel. Oboje, nieświadomi zbliżającego się niebezpieczeństwa, otworzyli komórkę i nagle zniknęli. To zostawiło im tylko jeden sposób komunikowania się, to było za pośrednictwem arkusza kalkulacyjnego i w kodzie.

Będąc geniuszem, jakim był Jen, szybko zinterpretowała ten kod i udało jej się odczytać wiadomości, które jej rodzice tak rozpaczliwie wysłali. Jakby nie miała już zbyt wiele nieszczęścia, aby sobie z tym poradzić, dość złowieszcza siła wzięła problem ze złego na gorszy. Zainstalowano pisanka w tym samym arkuszu kalkulacyjnym Rodzice Jen zostali uwięzieni w.

Jen musiał go zatrzymać, ponieważ w przeciwnym razie rozlałby się na dolne komórki, a następnie rozprzestrzenił się na resztę arkuszy kalkulacyjnych na planecie. Oznaczałoby to, że wszystkie przedsiębiorstwa byłyby uziemione, a co gorsza wszystkie zespoły finansowe na ziemi zostałyby wygnane w tym samym wymiarze.

Jak można się spodziewać, Jen dostała się od razu do pracy, budując tabele przestawne i przepisując różne formuły. W końcu udało jej się usunąć ten niezwykły wiersz, jednak oznaczało to, że jej rodzice zostali uwięzieni na zawsze. Nigdy więcej ich nie widziała i w ten sposób przysiągła wyeliminować arkusze kalkulacyjne. Jej celem stało się bezpłatne zespoły finansowe gorączkowego procesu ręcznego wprowadzania danych.

Światło na końcu tunelu

“Tymczasem Cumulons, którzy wyeliminowali nieefektywne procesy finansowe na własnej planecie, obserwowały Ziemię i wiedziały, że Jen jest jedynym człowiekiem, który może uratować ją przed zbliżającym się upadkiem biznesu” – mówi narrator w podglądzie.

Zaraz po tym, jak Jen obiecała zrobić swoją część, aby zapewnić, że nikt inny w zespole finansowym nie będzie musiał zmierzyć się z tym samym losem, co jej rodzice, stało się coś niezwykłego. Nagle nastąpił błysk światła wraz z kłębem dymu. Pojawiły się trzy postacie, których wygląd przypominał chmury.

Przedstawili się Jen i ostrzegli ją, jak bardzo niebezpiecznie jest jej planeta. Planeta Ziemia była na skraju ogromnego upadku biznesu, który sprowadziłby gospodarki nawet najsilniejszych narodów w dół. Było to wynikiem następujących powodów:

Niedokładne prognozowanie systemów silosowych Manipulowanie walutą Ręczne wprowadzanie danych błędy

Ponieważ to samo prawie stało się z ich planetą, była to ścieżka, którą wszyscy byli zbyt zaznajomieni. Jen była zakłopotana. Co więcej, dodali, że była jedyną osobą, która mogła uratować planetę przed nadciągającą tragedią. Ponieważ udało im się go pokonać, zaoferowali aby wyszkolić Jen, jak się do tego udać.

Chociaż przytłoczony, Jen wzrosła do wyzwania. Weszła do chmury i została teleportowana na planetę Cumulus, gdzie przez lata była szkolona. Dzielili się z nią swoją wielowiekową wiedzą biznesową i technologią.

Podczas gdy tam była zafascynowana tym, jak ci kosmici osiągnęli nienaganny 2000 kwartałów wzrostu. Udało im się to za pomocą metod, które obejmowały:

Analiza danych Predictive modeling Cloud computing Security infrastructures Advanced technologies like X-ray vision to grasp insights better than an ordinary CFO

“Now, disguised as a mild-mannered auditor, Jen uses her newfound powers to help businesss unlock the secrets to growth as Captain Finance”, mówi NetSuite.

Pracowała w firmie Snap Taurus u boku Jacka Fazbee i Irmy P. Brand.

Ta seria Superheroes of Finance od NetSuite jest jak żadna inna. To obowiązkowy zegarek i dzięki niemu otrzymasz nowy szacunek dla ludzi w biznesie. Podkreśla, jak daleko liderzy biznesu pójdą, aby kierować swoimi firmami do przodu.

Przywódcy ci byli w stanie wykorzystać swoje wewnętrzne supermocarstwo, szczególnie w ubiegłym roku. Co za świetny pomysł, aby je uczcić niż w komiksach i w prawdziwym świecie! Co miesiąc Netsuite prezentuje nowego superbohatera, a w tym miesiącu to Captain Finance!

Sophie Atieno od czterech lat pracuje w marketingu i komunikacji. Ma doświadczenie w pracy w branży reklamowej i zdrowotnej, głównie wykonując role marketingu cyfrowego dla organizacji, dla którymi pracowała. Jest również niezależną autorką kopii i treści i bloguje dla w ciągu czterech lat. W wolnym czasie lubi filmować i edytować wideo. Jej ostatnim stanowiskiem była digital manager w agencji marketingu społecznego i cyfrowego w Nairobi w Kenii.

Post Love Superbohaterów? NetSuite podnosi poziom z new superhero series [The Origin of Captain Finance] pojawił się po raz pierwszy w SmartHustle.com.