Jak sprzedawać na Etsy

Opublikowany przez Andrzej Nowak o August 1, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

moja żona od kilku miesięcy sprzedaje swoje wieńce na Etsy. Gdy osiągam szczyt tego, co robi w naszym dzielonym biurze, pomyślałem, że może pomogę społeczności inteligentnej Hustle w ich sklepach Etsy.

Etsy ma kilka świetnych informacji na temat korzystania z jej platformy, a także blogi “zillion” i filmy na YouTube. Etsy to ręcznie robiony i vintage rynek, który łączy kupujących i sprzedawców z całego świata. Jeśli zastanawiasz się nad założeniem sklepu Etsy, istnieje kilka najlepszych praktyk, które należy podnieść, aby zwiększyć swoją rentowność.

, czy zaczynasz lub sprzedawane od lat, następujący przewodnik pomoże Ci zaprezentować sklep w najlepszy możliwy sposób i przyciągnie chętnych nabywców.

Jak Etsy działa

Etsy jest jedną z największych rynków w Internecie, co czyni jest to świetne miejsce na ujawnienie ręcznie robionego produkty dużej publiczności ludzi, którzy szukają produktów takich jak Twoja. Wiele osób woli kupować ręcznie wykonane przedmioty, które, jak wiedzą, ktoś wykonał własne dwie ręce, co czyni go idealną platformą do sprzedaży twoich towarów.

Etsy zapewnia proste, przezroczyste ceny i funkcje, aby ułatwić uruchomienie:

Brak dodatkowych miesięcznych opłat. Etsy przetwarza płatności za Ciebie i pobiera opłatę za ofertę 0,20 za pozycję, niewielką prowizję i opłatę za przetwarzanie płatności, gdy coś się sprzedaje, oraz 15% opłaty za reklamy poza domem za wszelkie przedmioty sprzedające się za pośrednictwem reklam poza Etsy. Proste narzędzia umożliwiają tworzenie sklepu w ciągu kilku minut, zarządzanie ofertami w drodze z aplikacji Etsy i oszczędzanie kosztów wysyłki za pośrednictwem dyskontowanej wysyłki za pośrednictwem platformy. Zintegrowane narzędzia marketingowe pomagają promować swoje oferty za pośrednictwem społeczności Media, reklamy i kupony. Bezpieczne transakcje, automatyczne depozyty i ochrona sprzedawców dają ci spokój, że możesz sprzedawać pewnie i zyskuje.

kroków do sprzedaży na Etsy

Łatwo jest uruchomić sklep na Etsy. Po prostu wykonaj poniższe czynności, aby rozpocząć.

Krok 1: Utwórz sklep

Pierwszym krokiem do sprzedaży na Etsy jest tworzenie sklepu sprzedawcy. Przejdź do https://www.etsy.com/sell, aby utworzyć konto i kliknij rozpoczęcie, a następnie postępuj zgodnie z krokami, aby otworzyć sklep dla biznesu. Musisz wypełnić podstawowe informacje o swoich preferencjach sklepowych, walucie i produktach.

Krok 2: Wybierz nazwę sklepu

Zastanów się, jaka jest nazwa swojego sklepu; Idealnie byłoby mieć mniej niż 20 znaków i nie ma spacji ani znaków, które nie są literami ani liczbami. Dobre imię może pomóc Ci odkryć W SEO, a także ułatwia ludziom zapamiętanie nazwiska Twojego sklepu.

Krok 3: Wypełnij wszystkie informacje

, tym więcej informacji zawierasz w biografii i sekcjach, tym łatwiej jest to poznać cię i to, co sprzedajesz. Dołącz informacje, takie jak linki do mediów społecznościowych, ogłoszenie o sklepach zawierających wszelkie informacje, które chcesz, aby kupujący wiedzą, oraz wiadomość dla kupujących, którą zobaczą automatycznie podczas zakupu.

Krok 4: Dodaj zasady sklepu

To ważny krok, którego nie chcesz pominąć. Tutaj dodasz szczegóły, takie jak zasady zwrotu i wysyłki oraz wszelkie informacje sprzedawcy, które chcesz udostępnić, takie jak Twoja lokalizacja i dane kontaktowe.

Krok 5: Lista elementów na sprzedaż

Oto zabawna część! Podczas tworzenia list dołącz odpowiednie słowa kluczowe, mocne tytuły, jasne zdjęcia i szczegółowe Opisy, które pomagają kupującym znaleźć Twoje oferty. Określ ilość, koszty wysyłki, cenę, metody płatności i rodzaj produktu, tj. Produkt fizyczny lub pobieranie cyfrowego. Pamiętaj, aby wybrać dobre obrazy miniatur, które zachęcają kupujących do klikania swoich przedmiotów. Będziesz także mieć możliwość podglądu swoich ofert, zanim uruchomi się na żywo, aby zobaczyć je z punktu widzenia kupującego.

Najlepsze praktyki zwiększania sprzedaży

Po uruchomieniu sklepu będziesz mógł dokonać niezbędnych poprawek w celu zwiększenia sprzedaży. Oto kilka wskazówek do naśladowania, gdy otrzymujesz rzeczy:

Upewnij się, że Twoje oferty są dobrze napisane i dołącz najlepsze słowa kluczowe. Spójrz, jak inni podobni sprzedawcy prezentują swoje przedmioty i upewnij się, że twoje przedmioty są zgodne z nimi (po prostu nie plagiatuj niczyje). Jeśli potrzebujesz pomocy w pisaniu opisów produktów, rozważ zatrudnienie copywritera w niepełnym wymiarze godzin. Zrób dobre zdjęcia swoich produktów. Im bardziej naturalne i profesjonalne wyglądają, tym lepiej. Spójrz na inne przedmioty w swojej kategorii, aby zobaczyć, jak inni sprzedawcy prezentują swoje przedmioty, abyś mógł użyć tego jako przewodnika dla własnych zdjęć. Wymień elementy we właściwej cenie – niezbyt wysokie ani zbyt niskie. Jeśli masz przedmiot 10 USD ponad wszystkie podobne produkty, stracisz sprzedaż, ponieważ klienci wybiorą tańsze przedmioty zamiast twoich. A jeśli jest wyceniona niższa niż wszystkie podobne produkty, klienci nie myślą, że są to warte ich pieniędzy (chyba że jest w tym coś wyjątkowego). Uwzględnij również koszty wysyłki; Jeśli warto oferować bezpłatną wysyłkę, możesz włączyć to jako punkt sprzedaży. Nie zapomnij o promocji! Promowanie rzeczy za pośrednictwem mediów społecznościowych to jeden ze sposobów na znajomość twojego sklepu i zachęcenie znajomych i obserwujących do wspierania Cię. Utwórz stronę biznesową dla swojego sklepu na Facebooku i Instagramie, aby Jeszcze bardziej zwiększ swoje następujące. Skorzystaj z wbudowanych narzędzi marketingowych i automatyzacji Etsy. Etsy ma pakiet narzędzi zaprojektowanych, aby pomóc sprzedawcom zarządzać, promować i rozwijać swoje firmy na platformie, a także oglądać spostrzeżenia i analizy. Miesięczna subskrypcja sprzedawcy daje dostęp do bardziej zaawansowanych narzędzi w miarę rozwoju.

Final Myśli

Jeśli nie masz pewności, co sprzedać na Etsy, upewnij się, że jest to coś, co rezonuje z tobą. Niektórzy ludzie zaczynają od ręcznie wykonanych przedmiotów, takich jak biżuteria, akcesoria i odzież. Inni używają tej witryny jako sposobu na sprzedaż swoich przedmiotów w stylu vintage, produktów ogrodniczych, takich jak nasiona i rośliny lub unikalne kolekcje antyków i przedmiotów kolekcjonerskich. Niektóre osoby nawet zarabiają na sprzedaży produktów cyfrowych, takich jak ebooki lub kursy online. Zacznij od myślenia o swoich pasjach i zainteresowaniach, a następnie sprawdź, czy istnieje sposób na przekształcenie ich w zysk. Jeśli dobrze się bawisz i zarabiasz, nie będzie się czuć Jak praca – a będziesz bardziej skłonny do podejmowania kolejnych kroków, aby rozwijać swój biznes.

Post Jak sprzedać na Etsy, pojawił się pierwszy na smarthustle.com.