Jak “Small Business Revolution” Show przez Deluxe pomaga firmom w całym kraju

Opublikowany przez Andrzej Nowak o April 4, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

Kilka małych firm walczy, jeśli chodzi o wybór najlepszych strategii marketingowych dla swoich firm. Jest to szczególnie ważne, jeśli chodzi o przestrzeń cyfrową. Jednak z firmami takimi jak Deluxe, możesz dowiedzieć się jeszcze więcej o tym, jak można znaleźć lepiej online. Amanda Brinkman jest chief brand officer w Deluxe. Jest to firma, która angażuje się w pomoc instytucjom finansowym i małym firmom w rozwoju. Amanda konceptualizowane “Small Business Revolution”, makeover biznesu show, który pomaga amerykańskim przedsiębiorcom rozwijać. Ona mówi nam więcej o tym oryginalnym serialu w niedawnym wywiadzie z Ramon Ray.

Patrząc poza kampanię marketingową

Według Amandy wszystko zaczęło się od miłości do małych firm. Deluxe zorientowali się, że zamiast prowadzić kampanie reklamowe na temat tego, w czym mogą pomóc małym firmom, zrobią coś innego. Coś o bardziej bezpośrednim wpływie.

Wyszli i pomóc tym firmom i udokumentować je, jak opowiadają swoje historie. Amanda tworzy, produkuje i gospodarzem show Small Business Revolution, który trwa już od kilku sezonów.

W każdym sezonie Amanda i jej zespół ożywiają główną ulicę małego miasteczka, pomagając swoim małym firmom. To inne miasto o każdej porze roku.

Amanda mówi:

“Słyszysz o historiach właścicieli firm, jak to jest być nimi, dlaczego zaczęli swoją działalność. Zakochujesz się w nich, w ich rodzinie i ich społeczności”.

Przez cały pokaz, zespół idzie obok tych firm w ich codziennej działalności. Dają one tym firmom doradztwo finansowe i marketingowe, które pomogą im jeszcze bardziej się rozwijać.

Główne cele show

Według Amandy, show ma trzy główne cele. Są to:

Aby zainspirować ludzi do wspierania małych firm style=”font-weight: 400;” >Ajedyniesz kształcić małe firmy. Dzięki niemu firmy mogą uzyskać różne wskazówki, które mogą zastosować do swoich operacji, aby bawić. Jest to reality show po wszystkim, więc nie ma aspekt rozrywki, tylko, że można dowiedzieć się w procesie

Common Business Issues Found Across Country

Amanda stwierdził, że chociaż filmowanie odbywa się w różnych miastach co sezon, praca wykonana jest taka sama. Problemy małych przedsiębiorstw, z którymi zmagają się, to te same problemy, z którymi mają na tych samych obszarach miejskich i przedsiębiorcy na obszarach wiejskich.

Statystyki marketingowe i finansowe

Amanda mówi:

“Dwie rzeczy, które widzimy małych firm zmagających się z najbardziej w całym kraju są przede wszystkim nie znając ich numery lub co mówią im liczby. Po drugie, naprawdę nie rozumiejąc, jak korzystać z marketingu, aby rozwijać swoją działalność.”

Pokaz pokazuje zatem, jak wpływ marketingu może być dla firmy. Dzięki niemu małe przedsiębiorstwa rozumieją, że internet pomógł im wyrównać szanse. Small Business Revolution pomaga im zrozumieć, jak wykorzystać ten cyfrowy ślad, aby rozwijać swoją działalność.

Brak stron internetowych

Inną rzeczą, która zaskoczyła zespół według Amandy jest to, że “50% firm dzisiaj nadal nie ma stron internetowych. Polegają na platformie mediów społecznościowych lub katalogu, aby kierować do nich ludzi, ale naprawdę musisz pamiętać o tym, jak się pokazujesz online”, mówi.

Jest można znaleźć online, szczególnie dzisiaj jest twój sklep. Musisz mieć stronę internetową, która jest jasna i stale aktualizowana. Musi mieć wbudowane odpowiednie słowa kluczowe. Te pomogą Ci pokazać się w różnych zapytaniach.

Musisz ubiegać się o swoją wizytówką Google i upewnić się, że jesteś poprawnie wymieniony w katalogach takich jak Yelp i TripAdvisor. Upewnij się, że korzystasz z odpowiednich platform mediów społecznościowych i stale je optymalizuj.

Dlaczego ludzie nie korzystają z dostępnych narzędzi i zasobów cyfrowych?

Według Amandy, istnieje kilka powodów, dla których ludzie nie korzystają z dostępnych zasobów, aby rozwijać swoje firmy. Należą do nich:

Większość przedsiębiorców rozpoczęła swoją działalność, ponieważ mieli pasję lub są wykwalifikowani w czymś bardzo specyficznym. Może to być dany produkt lub usługa. Nie przekłada się to jednak na pasję do innych rzeczy potrzebnych do rozwoju firmy.

Ona mówi: “Myślę, że tylko dlatego, że miał pomysł na biznes i jesteś wykwalifikowanych w coś, to nie musi oznaczać, że naturalnie chcesz być spędzać czas we wszystkich rzeczach, które trzeba, aby prowadzić udany biznes.”

Właściciele firm starają się nosić wszystkie kapelusze. Pomyśl na przykład o dużej korporacji. Korzyści z tego jest nie tylko w wielu pracowników mają, ale że mają działy też. Różne osoby są szkolone we wszystkich dziedzinach, takich jak HR, księgowość, itp. Kiedy jesteś małą firmą, nosisz te wszystkie kapelusze, robiąc wszystkie te rzeczy.

“Myślę, że istnieje ta naturalna tendencja, ponieważ myślisz tak wiele o swoich zasobach fiskalnych, że zaczynasz zapominać, że twój czas jest również zasobem, więc czujesz się jak: “Jeśli mogę dowiedzieć się, jak zrobić moją stronę internetową, po prostu zrobię sam”. “

Powinieneś zacząć myśleć o swoim czasie jako o cennym zasobie. Należy wydać go na rozwój zasobów, a następnie zatrudnić ludzi, aby pomóc ci obsługiwać inne aspekty działalności.

Jako właściciel firmy musisz zrozumieć, jak szybko zmienia się marketing. Dlatego warto zatrudnić zewnętrzne organy lub zewnętrzne zasoby, aby być na bieżąco z ciągle zmieniającymi się algorytmami. Zrobią to lepiej i szybciej. Te rzeczy nie będą już musiały spaść na dół listy rzeczy do zrobienia jako właściciel firmy.

Które firmy stały dla nich?

Przez pięć sezonów Amanda i jej zespół pracowali z 31 firmami, które mają inspirujące historie. Wszyscy wkładają swoje serce i duszę w to, co robią.

Amanda mówił o najtrudniejszym sezonie dla nich do pracy. Zaczęli filmować przed uderzeniem pandemii, a potem nagle musieli zmienić sposób, w jaki produkowali serial. Musieli również zmienić porady, które udzielali przedsiębiorstwom.

“Staramy się nie używać słowa bezprecedensowego, ponieważ jest ono tak nadużywane w leksykonie COVID, ale naprawdę było bardzo niepewne i bezprecedensowe, i musieliśmy się obracać.”

Jedna z firm, z którymi pracował zespół, jest prowadzona przez przedsiębiorcę o imieniu Mike Plaza. Jest to sklep z detalami o nazwie Nice and Clean. Miał pracę w pełnym wymiarze godzin i robi to auto szczegółowo jako zgiełku bocznego.

To powiedział, zgodnie z Amanda, termin zgiełku stronie nie odzwierciedla naprawdę, co to było. Miał marzenie, a oni pracowali z nim, aby pomóc w budowaniu tego konkretnego biznesu.

Jest jednym z niewielu czarnych przedsiębiorców w Fredonia, Nowy Jork, gdzie sezon piąty miał miejsce. Powiedział: “Pieniądze zawsze idą na pieniądze” i zespół był zadowolony, że złożył wniosek. Byli szczęśliwi, że pojawił się w serialu, ponieważ jego historia jest tak inspirująca.

Jego jest dowodem na to, że w pewnym momencie musisz wykonać ten skok wiary. Że trzeba umieścić to wszystko w zgiełku bocznym, aby rozwijać go tak, jak trzeba.

Gdzie można oglądać rewolucję w małych firmach?

Możesz obejrzeć wszystkie pięć sezonów The Small Business Revolution na Hulu. Są one również na Prime Video. Następnie, jeśli nie masz żadnej z tych platform, to również strumieni online za darmo w smallbusinessrevolution.org.

Jakie było doświadczenie Amandy w produkcji i reżyserii serialu?

W słowach Amandy, wszyscy jesteśmy tutaj, aby uczynić sobie nawzajem życie lepszym. Mówi, że powinniśmy wykorzystać nasze błogosławieństwa, aby pomóc innym w sposób, w jaki chcą im pomóc. Dla niej był to świetny sposób na pokazanie, że firmy mogą dobrze, gdy czyni dobro. Jest szczęśliwa, że miała odpowiednie tło marketingowe, aby konceptualizować pomysł na show. Uważa, że to satysfakcjonujące.

Więcej o Amanda Brinkman i Deluxe

Amanda Brinkman jest Chief Brand Officer w Deluxe. Deluxe to 100-letnia firma, której spuścizna leży w przestrzeni druku kontrolnego. Z biegiem lat, Deluxe ewoluuje wraz ze swoimi klientami. Dziś jest to zaufana firma technologiczna, która pomaga zarówno instytucjom finansowym, jak i małym firmom.

W roli Amandy tworzy, produkuje i organizuje oryginalną serię o nazwie The Small Business Revolution. Powodem, dla którego wielka firma z listy Fortune 500 stworzyła program telewizyjny, jest to, że kochają małe firmy i chcą zrobić coś, aby naprawdę zademonstrować tę miłość.

Możesz słuchać i oglądać cały wywiad Amandy poniżej.

Podcast SmartHustle z Ramon Ray · Jak “Small Business Revolution” Show przez Deluxe pomaga firmom Nationwide

Post Jak “Small Business Revolution” Show przez Deluxe Pomaga Firm Nationwide pojawił się po raz pierwszy na SmartHustle.com.