Aktualizacja rynku – 8 grudnia – Zapasy Zyski

Opublikowany przez Andrzej Nowak o December 13, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

USD ( USDIndex osiedlił się w 96,10 ), ponieważ apetyt na ryzyko nadal się poprawił, z globalnym rynkami zapasami wzmacniającymi po ulicy Wall Street, dzięki osiągnięciom Topix i JPN225 zysków na 10% i 1,4%. – BOJ kupił łącznie 1,025 bilionów jenów (9,03 mld USD) JGBS. Reuters : Intel’s INTC.O Ogłoszenie planów planowania do samodzielnej jazdy samochodem Mobilee Public w Stanach Zjednoczonych w przyszłym roku pchnął swoje udziały do ​​3% zysku i wiwatowały inwestorów chipów w całej tablicy. Japonia PKB PKB zmienił niższy z drugim raportem . Kupujący wydawali się już zaostrzyli swoje struny torebki , pozostawiając ogólną aktywność w dół -3,6% w sezonowo dostosowany w ujęciu rocznym. Inwestycja biznesowa nie była tak słaba jak obawiona, ale presja na wydatki już widoczne w III kwartale może zapowiedzieć się o skutkach Omicron będzie miała ogólne perspektywy. Problemy z łańcuchem dostaw waży się na eksport i będzie nadal ważyć wzrost w IV kwartale, co na ogół oczekuje się jeszcze gorzej niż trzeci kwartał. US daje 10-letnich stawki nadal upuścił -1.0 pb do 1,46% przez noc, a wskaźniki JGB i rentowności Australii również skorygowane, jak spekulacje, które banki centralne będą ruszy wcześniej niż przewidywane pchają krótkie stawki, przy jednoczesnym wspieraniu długiego końca do pewnego stopnia. Handel spłaszczający niedźwiedzie nadal waży skarbów. Znaczące obniżanie stawek od ostatniego miesiąca Wśród rosnących ryzyka podwyższenia stawki Fed sprawiło, że dojrzałość nieco bardziej smaczna. Pozorna siła w gospodarce dodaje się również do oczekiwań FOMC nie tylko ogłosi przyspieszenie w Qe zwężającym się w przyszłym tygodniu, ale może również pushować podnoszenie stawki do wiosny i potencjalnie wędrówki trzy razy w 2022. Zasoil – Steadied W $ 71.00 – Ryzyko: Ocena pełnego wpływu wariantu OMICRON w gospodarce; skuteczność istniejących szczepionek; Nuklearne rozmowy z USA-Iranów, aby wznowić później w tym tygodniu; Nad-Rosja napięcie podniesione jako Biden ostrzega Putin of Sankcji, zakłócenia Nord Stream 2, jeśli Rosja atakuje. Rynki FX – US Dolar Wzcieniło, EUR i Sterling Wzmocniono nieco przeciwko w dużej mierze słabszym dolara, pozostawiając EURUSD w 1.129 i Kabel w 1,3240. USDJPY Pullback do 113,30. European Open – 10-letnia przyszłość Bundowa 10-letnia jest fracowo niższa, niedopełniająca kontra futures amerykańskich, podczas gdy na rynkach pieniężnych US 10-letnia stawka poprawiła -1,4 pb do 1,46%. 2-letnie rentowności poruszyły się wyższe, a krzywe spłaszczone jako lepsze optymizm wzrostu jest zwiększenie oczekiwań działania banku centralnego, ponieważ inflacja pozostaje wysoka. Fed. Dotychczas zabrzmieł jastrzębie przez Omicron i natomiast gołębie w Boe i EBC mogą chcieć błądzić po stronie ostrożności w przyszłym tygodniu, przypływ na polityce pieniężnej wyraźnie się obraca.

Dzisiaj – Europejski kalendarz danych jest dziś cicho, wyprzedzając niemieckie dane handlowe jutro i brytyjskie numery PKB w piątek. Stąd wszystkie oczy dzisiaj są na decyzji i oświadczeniu stóp Boc. Stolki USA są również na kranu.

Największy FX MOVER @ (07:30 GMT) EURGBP (+ 0,42%) Obecnie są wyrównane wyższe, ponieważ składnik aktywów odzyskany ponad 50% 3-dniowych strat, linia sygnału MacD i histogram Powyżej 0 i RSI jest ponowne zatrzymanie bariery OB, ale stochastyczne spadki sugerujące możliwą korektę. H1 ATR 0,00062, codziennie 0,00448.

Click tutaj Aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Andria Pichidi

Analityk

Zrzeczenie się: Ten materiał jest świadczony jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnych badań inwestycyjnych. Nic w niniejszym komunikacie nie zawiera ani nie powinien być uważany za zawierający, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zaawansowanie w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie wcześniejszej wydajności nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzuje się pewnym stopniem niepewności i że wszelkie inwestycje tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji na podstawie dostarczonych informacji W tym komunikacie. Niniejszy komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej wcześniejszej pisemnej zgody.

.