Aktualizacja rynku – 26 sierpnia – akcje Grind wyżej, daje wzrost, zyski dolara

Opublikowany przez Andrzej Nowak o August 31, 2021 Zobacz wszystkie posty autorów

Nowości rynkowe Dziś – USD ( USDIndex 92.90) Zmiękcza z wczorajszego 93.10 Spike, DLA Made duże zyski (10YR 1.342%), USA500 i 100 zamknięte w ATHS. ( USA500 + 0,22% @ 4496 i futs bardziej miękki w 4485). Nagłówek towarów trwałych nieodebrane, ale podstawowe dane lepsze, niemieckie ifo ponownie przegapił. Nocleg – Rekordowe przypadki Delta w NSW, 66/107 analityków kapitałowych twierdzą, że rally w akcjach kończących się pary i oczekują korekty (-10%) przed końcem roku. Niemiecki sentyment konsumentów GFK nieodebrany (-1.2 VS -0.5). Zasili wzbogacono ponad 68,00 USD (przyciski do zapasów większych niż oczekiwano -3,0 VS -2.0) Powrót do 67,65 $ teraz. Złoto W dół, aby przetestować wczoraj niski poziom 1785 $. “Bliskie” zagrożenie jest atakiem na lotnisku Kabul przed terminem 31 sierpnia.

European Open – EGBS sprzedawane wczoraj po zaskakująco optymistycznych komentarzach z EBC Vice Prezydent Guindos Ożywione stożkowe obawy przed Sympozjum Hole Jacksona. Nieoczekiwana decyzja BOK o podwyższeniu szybkości klucza o 25 bp doda się do obaw, że przyszedł punkt zwrotny dla zasad centralnych. Wygląda na to, że zbliżamy się do punktu, w którym staje się oczywiste, że utrzymywanie stawek zbyt niskich na zbyt długo będzie utrudnić tylko uruchamianie uruchamiania stopy z akceleratora.

Szybkość amerykańska skoryguje się -0,8 pb do 1,33% po tym, jak powstanie wczoraj i niemiecka wydajność Bund wynosi również -0,6 bp niższa w handlu otwarcia, choć pozostaje widoczna, jeśli obligacje mogą posiadać te zyski. Rynki kapitałowe są bardziej ostrożne; Dax & FTSE 100 przyszłości są odpowiednio w dół -0,4% i -0,3%, z amerykańskim futures również na terytorium ujemnym.

“Polityka karmiona Outlook: Wszystkie oczy znajdują się na piątkowym jackson Hole mowy z fed fotel Powell. Chociaż spotkanie bankierów centralnych zostało wykorzystane jako miejsce dla wskazówek dotyczących polityki Lub ogłoszenia, spodziewamy się, że tym razem jest to zdarzenie ze wskazaniami na ścieżce QE. Jednak niepewności nad tym, co może powiedzieć, pozostawiają rynki raczej kierunkowe. Treasy są niewielkie zmienione z 10-latem na 1,30%, wokół środka zakresu od połowy lipca. Wall Street jest również trzymany, choć z indeksów na lub tuż przy ATH. QE jest sprawą polityką i nie było wskazówek w lipcu FOMC minut decyzji. Ponadto, od tego spotkania pod koniec lipca wzrost wariantu Delta dodał do ryzyka minusowego. Plus wierzymy, że Fed będzie musiała zobaczyć raport z pracy w sierpniu 3 września przed podjęciem decyzji o kierunku działania. ” Ekonomia akcji

Dzisiaj – EBC minuty, US PKB (2), ROSZCZEŃ , KAPLAN KAPLAN KAPLAN, Bullard , AS Jackson Hole wyznacza, Schnabel EBC.

.

Największy FX MOVER @ (06:30 GMT) AUDUSD (-0,32%) Ochłodzony z tygodnia Rajdowy High ( 0,7280) Wczoraj do 0.72250 . Złamane 21 EMA Wcześniej 0.7263 , Dalsze wsparcie 0.7227 Szybsze dopasowanie MA Dolna linia sygnału MacD i Histogram nadal powyżej 0 linii, ale spada. RSI 41.00 i upadek. Stochs w strefie OS. H1 ATR 0,00077, Codziennie ATR 0,685.

Kliknij tutaj , aby uzyskać dostęp do naszego kalendarza ekonomicznego

Stuart Cowell

Analityk Market Head

Zrzeczenie się: Ten materiał jest dostarczany jako ogólna komunikacja marketingowa tylko w celach informacyjnych i nie stanowi niezależnej inwestycji Badania. Nic w tym komunikacie zawiera lub należy uważać za zawierające, porady inwestycyjne lub zalecenie inwestycyjne lub zasiadywanie w celu zakupu lub sprzedaży każdego instrumentu finansowego. Wszystkie dostarczone informacje są gromadzone z renomowanych źródeł, a wszelkie informacje zawierające wskazanie poprzednich wykonania nie jest gwarancją lub wiarygodnym wskaźnikiem przyszłej wydajności. Użytkownicy potwierdzają, że wszelkie inwestycje w produkty lewarowane charakteryzują się pewnym stopniem niepewności i że każda inwestycja tego rodzaju obejmuje wysoki poziom ryzyka, dla którego użytkownicy są wyłącznie odpowiedzialni i odpowiedzialni. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty wynikające z jakichkolwiek inwestycji w oparciu o informacje dostarczone w niniejszym komunikacie. Niniejszy komunikat nie może być reprodukowany ani dalej rozpowszechniony bez naszej wcześniejszej pisemnej zgody.

.