7 sposobów, w jakie Twoja mała firma może wykorzystać ten szczytowy sezon wakacyjny

Opublikowany przez Andrzej Nowak o December 31, 2022 Zobacz wszystkie posty autorów

Dla sprzedawców detalicznych najwspanialsza pora roku jest również jedna z najbardziej zajętych. Aby upewnić się, że Twoja firma wykorzystuje ten szczytowy sezon świąteczny, możesz podjąć kilka kroków, aby przygotować się z wyprzedzeniem.

Oto kilka wskazówek dotyczących eBay, które pomogą Ci zoptymalizować działalność w tym sezonie świątecznym.

1. Zaangażuj się w media społecznościowe

W poszukiwaniu inspiracji konsumenci często rozpoczynają zakupy w mediach społecznościowych przed wizytą w określonych sklepach internetowych, aby dokonać zakupu. Aby spotkać się z nimi tam, gdzie są, podziel się listami wakacyjnymi w popularnych serwisach społecznościowych. Nie zapomnij wyjaśnić, które odbiorców mogą przyciągnąć zapasy, wszelkie unikalne cechy przedmiotu i wszelkie oferowane promocje.

Związane zasoby:

Promuj swoją firmę w mediach społecznościowych: 5 Kluczowych wskazówek

Dokument i opublikuj przygotowania, aby podekscytować klientów na święta. Dostosuj własny hashtag i użyj go do oznakowania wszystkich postów prowadzących do wakacji, aby przyciągnąć więcej klientów (na przykład #holidayinspirationwithjulie).

2. Lojalność klientów nagradzaj lojalność klientów Lojalni klienci chcą wiedzieć, że są doceniani, więc rozważ spersonalizowanie kampanii marketingowych. Udostępniając dostosowane wiadomości, oferty i zniżki dla częstych klientów, przygotujesz się na sukces przez cały sezon. Specjalne promocje i oferty e -mail sprawi, że klienci wrócą po więcej.

Jeśli sprzedajesz w serwisie eBay, rozważ zakup paczki markowych kart z podziękowaniami. Dziękujemy, pomogłeś spersonalizować prezent i poinformuj swoich klientów, że je doceniasz. Mała myśl idzie daleko!

3. Wyjaśnij, w jaki sposób małe zakupy są korzystne

Podkreśl wyjątkowe korzyści płynące z zakupów, takich jak wzmocnienie społeczności, tworzenie miejsc pracy i wspieranie lokalnych talentów. Spraw, aby Twój apel był osobisty Opowiadając swoją wyjątkową historię małej firmy w mediach społecznościowych i w swoich ofertach. Kupujący dbają – zwłaszcza dzisiejsze pokolenie – i chcą wiedzieć, dokąd zmierzają ich pieniądze. Prowadząc osobiste połączenia z klientami, masz osobistych mistrzów, którzy wierzą w ciebie i Twój sukces.

Zasoby pokrewne:

, w jaki sposób małe firmy mogą konkurować z dużymi sklepami

Odgrywać fakt, że jesteś lokalny, organizując wydarzenie świąteczne, które łączy odpowiednich partnerów, klientów i sąsiadów, aby świętować. Tworząc dla nich niezapomniane wrażenia, ludzie będą podekscytowani twoją marką i chcą być jej częścią.

4. Oferta przyspieszona wysyłka

Kupujący w ostatniej chwili będą szukać sposobów, aby jak najszybciej zdobyć prezenty. Oferowanie bezpłatnej i szybkiej wysyłki może być Twoją przewagę konkurencyjną nad sprzedawcami, którzy nie oferują tego korzyści kupującym.

5. Oddaj

Teraz bardziej niż kiedykolwiek, konsumenci skłaniają się do firm, stanowiąc pozytywną różnicę w życiu innych. Zaoferuj przekazanie części wakacyjnych wpływów lokalnej organizacji charytatywnej – i powiedz o tym kupującym! Pomagają nie tylko wspierać małą firmę, ale także wspierają ważną przyczynę przy zakupie.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, dowiedz się więcej o eBayu na cele charytatywne oraz o tym, jak umożliwia kupowanie i sprzedaż w serwisie eBay w celu wsparcia ulubionych organizacji non -profit. Za każdy odsetek, który przekazujesz na cele charytatywne podczas sprzedaży, eBay zmniejszy ten sam odsetek od opłaty. To zwycięstwo!

Zasoby pokrewne:

23 Sposoby kreatywnego wprowadzenia na rynek w tym sezonie świątecznym

6. Skorzystaj z zasobów sobotnich małych firm

jako jeden z najbardziej ruchliwych dni w roku dla małych firm, Sobota Small Business jest Możliwość bycia frontowym i centrum wśród konkurencji. Podczas gdy masowo detaliści mogą promować swoje niskie ceny i wygodę, małe firmy oferują przekonującą historię za tym, co sprzedają, dzięki czemu zakup jest o wiele bardziej znaczący i kuszący.

7. Zaplanuj z wyprzedzeniem

Po umrzeniu wakacji wakacji konsumenci będą nadal przeszukiwać Internet w czasie przestoju. Kupujący nadal chcą świetnych ofert w Nowy Rok. Dlatego ważne jest, aby zastanowić się nad swoją wydajnością, strategią marki i ogólnymi celami biznesowymi po sezonie wakacyjnym i do Nowego Roku.

Formuj dziś firmę

Niech Zenbusiness Uprości proces

Patrz Ceny

Porównaj pakiety Zenbusiness

Zidentyfikuj pakiet odpowiedni dla Twojej firmy, a następnie rozpocznij rozpoczęcie

Starter

0

Opłaty za zgłoszenie stanowe

Gotowe w około 2 do 3 tygodni

Rozpocznij teraz Funkcje Top

Standardowa prędkość zgłoszenia

Zgodność z niepokojem

110 Śledzenie wydatków i odliczenia

Pro

199 USD

RADEK

PLUS Złożenie wniosku

Gotowe Około 4 do 6 dni

Rozpocznij teraz funkcje

Szybsza przyspieszona prędkość zgłoszenia

bezproblemowa zgodność

Umowa operacyjna z przewodnikiem

Premium

299 $

RODZINY

Plus opłaty za zgłoszenie stanu

Gotowe w około 1 do 2 dni

Start Cechy

Najszybsza prędkość zgłoszenia pędu

Nazwa domeny i adres e -mail

Dostosowywany strona biznesowa

*Oferta specjalna – *Oferta specjalna – Zdobądź rozrusznik za 0 USD plus opłaty państwowe. Z łatwością dodaj inne usługi podczas rozpoczynania i rozwijania firmy.

Post 7 sposobów, w jakie Twoja mała firma może wykorzystać ten szczytowy sezon wakacyjny, pojawił się pierwszy na Zenbusiness Inc ..